Skocz do zawartości
Pavlo

Sklepy z morszczyzna w warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o podzielenie sie adresami sklepów z morszczyzna w warszawie

ja znam zoo focus Adres: ul. Roentgena 46 obok GEANT i OBI na Ursynowie

AtollZoo Sklep akwarystyczny

ul. Umińskiego 16A

03-984 Warszawa

aquarium farm ul.Powstańców Śląskich 104 pawilon 223

w tesco na usynowie jeszcze moza namiastke morskiego kupic

czy ktos zna jeszcze jakies sklepy? bardzo prosze o dopisanie Pozdrawiam


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoo focus jest niezły ale osobiście nie polecam Aquraium Farm Nachalni sprzedawcy próbuje Ci wcisnąc co popadnie za kosmiczne cenny Kultura obsługi poniżej krytki. Ceny sobie ustalją na zasadzie czy naciągniemy frajere czy nie. Jak mi tak chcieli sprzedać pustelnika za 90 zeta to grzecznie podziękowałem i dałem z tamtąd szypkiego drapaka.

W ZooFokusie jest naprawdę w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie moge polecic zoofocus. Mila obsluga niektore ceny w miare przyzwoite.

Jednak zupelnie nie polecam akwarium farm. Sklep prowadzi cwaniak ktory tylko szuka okazji by na kims zarobic. Nie wiem skad on bierze te ceny ale chyba z kosmosu. (kiedys chcial 250 zl za mala kolonie zoanthusow) tak jak popytalem go o ceny to wychodzi okolo 250% normalnych :)

akwaria ma naprawde ladne ale i tak sklep zrobil na mnie bardzo negatywne wrazenie.

atoll zoo tez jest przyzwoity, ale jak ostatnio tam bylem to nie bylo zbyt duzego wyboru.

innych, godnych uwagi, sklepow w Warszawie niestety nie znam

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce. w fokusie dojdzie teraz nowy regał z koralami bo sprzedali to mniejsze akwarium przy wejsciu i jak im sie uda zlikwidowac paletki to tam tez ma byc morszczyzna. wprost nie moge sie doczekac .

2 miejsce Atol ostatnio miał dostawe ale niektóre ceny zaskakuja np: rozdgwiazda piaskowa 120zł to troche drogo przynajmniej mi sie tak wydaje. ale ogólnie pozytywnie oceniam ten sklep.

tak naprawde czekam na adresy jak by ktos znał sklepy które nietrudnia sia sama morszczyza tylko maja jej troche to tez piszcie.

bardzo prosze i pozdrawiam


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawie to chyba innych sklepów już nie ma...a co do opini to generalnie się zgadzam...

1.Zoofokus miła obsługa, można się dużo dowiedzieć zwłaszcza od tego Pana z długi włosami, sprzęt mają drogi, ale ceny życia są chyba oki

2.Tesco mało ale zawsze coś...miła obsługa

3.Aquraium Farm...nigdy więcej...trafiłem tam na strasznego gbura i wogóle szkoda gadać...totalnie mnie gość olewał...a ceny kosmos....

4.Atol zoo...bardzo fajnie, czasem można trafić na spory wybór...no i ta Pani jest bardzo miła:)))

Pozdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Atol'em to zescie mnie niezle zaskoczyli - mieszkam ulice dalej a o nim nie wiem ;D Bede musial przejsc i obejrzec. Jak stoja tam ze sprzetem i innymi duperelami - czy tez maja same zwierzaki?


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesco? Które Tesco?

Jest jeszcze mikro sklep tuż obok sądu, przy skrzyżowaniu Jana Pawła II z Solidarności.

No i mikro wybór w sklepie zoologicznym w centrum handlowym Warszawa Wileńska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze akwarium hobby przy sądach, koło feminy - mają trzy baniaczki(dwa wielkie + jeden na kwarantannę gdzie można oblukać swój przyszły zakup).

Kupowałem tam swojego salariasa - mam go od 7 miechów i zero problemów ;]

można obgadać ze sprzedawcą ceny.

Nie wiem jak jest teraz bo byłem tam ostatnio w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywnie oceniam atoll-zoo choć czasem trochę ceny spore (choć piękny mandaryn za 160zł jedzący mrożonkę to nie za duża cena :D) może tam coś kupię bo z reefshopu przesyłka kosztuje 25 zeta i może wyjść drożej

w zoofokusie nie byłem lecz mam nadzieję żę go odwiedzę

w wileńskiej mikro wybór spore ceny (2 małę cladielle 3-5cm za 110zł)

poza tym to stworzenia są w korale.pl ale o ile dobrze wiem to nie sklep tylko koleś wysyłą i ma to w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.