Skocz do zawartości
koziolini

czy tak moze być ???

Rekomendowane odpowiedzi

ok witam wszystkich po długiej nie obecności ok 3 miechy :) z mojego kofanego pokoju ma zaniedlugo zostać wynieśiony kąp i pomyślałem ze skorzystam z z miejsca które wcześniej zajmowął monitor mam akwarium ok 8L + panel 5L w obiegu bedzie gdzieś 11L wody destylki sól reef salt oświetlenie 11w osram dulux s 11w/860 odpieniacz z butelki dla niemowląt pompka do odpieniacza skalar 81 pompa główna aqua szut 3w zastanawia mnie czy oświetlenie moze byc?? podkreślam tylko dzienna nie mam miejsca na na niebieską ( ale widziałem na www.aquaportal.it ze posiadacze 4 litrówek maja tylko dzienną) co o tym sądziće mozna zalewać ??? docelowo bedzie 1-1,5 kg zywej skały


pozdro wszystkim przyszłym i aktułalnym morszczakom:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurna... 2 galony to już przeginka. Toż to piko-rafa... Jak takie coś przy zyciu utrzymać? Ale poeksperymentować warto... Życzę powodzenia.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha a co z odpowiedzią na moje pytanie ( widziałem rafe 1,2L a więc te moje 8L to nie az takie małe jest :) )


pozdro wszystkim przyszłym i aktułalnym morszczakom:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich 12L jest 11W (po awarii 13W 50/50 10000K/aktynika miałem dwie i obie strzeliły)

Mam 6500K bo innej u nas po prostu nie dostałem a zwierzaków bez światła nie mogłem trzymać.

Miękkie dają rade i ładnie się rozwijają, barwa nie jest taka zła ale przy tej temperaturze musisz się liczyć z glonami - niestety uwielbiają takie barwy więc kup skrobak do szyb :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk na ciebie zawsze mozna liczyć teraz grzejemy do przodu jak minie mi okres szlonych sprawdzinów to bierzemy sie do pracy :) dzięks wielkie :) jak bedą problemy to napisze cya :)


pozdro wszystkim przyszłym i aktułalnym morszczakom:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.