Skocz do zawartości
cagen

Quadricolor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

miałem pieknego ukwiała Entacmaea quadricolor

wieczorem był rano znikł

żadnych szczątków , poprostu wyparował

znikł 2 tygodnie temu przez ten czas nic w akwarium złego się nie wydarzyło parametry w normie

miał ktoś taki przypadek ?


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie siedzi gdzieś między skałami. Ja tak miałem, wyszedł z drugiej strony akwarium po tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wyszedł z domu? heheheh

sory nie mogłem sie powstrzymać,moze polazł gdzies na tyły zbiornika i go nie widać

schował za skałami


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mnie pocieszyłeś

w takim razie będe szukał


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Najadl sie pewnie i siedz gdzies w ukryciu :)

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj ruszam na poszukiwania może gdzieś między skałami już rodzina ;)


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem quadricolora, myślałem że wszedł za skały, wyciągnąłem prawie wszystko i go nie znalazłem, zauważyłem na piasku tylko strzępek macki, od tego czasu minęło z 10 dni, po quadri ani śladu, myślę że pompa go rozwaliła na drobniuteńkie kawałeczki, jest to możliwe?

Nie był taki mały, miał z 10cm.

nie mam zbyt wiele życia w akwa, ale nic nie ucierpiało, NO3 nie wzrosło, woda nie śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc jednak coś takiego może się zdarzyć

poczekam troche i jak nie wylezie to archiwum x


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem quadricolora, myślałem że wszedł za skały, wyciągnąłem prawie wszystko i go nie znalazłem, zauważyłem na piasku tylko strzępek macki, od tego czasu minęło z 10 dni, po quadri ani śladu, myślę że pompa go rozwaliła na drobniuteńkie kawałeczki, jest to możliwe?

Nie był taki mały, miał z 10cm.

nie mam zbyt wiele życia w akwa, ale nic nie ucierpiało, NO3 nie wzrosło, woda nie śmierdzi.

Mi kiedyś wkręcił się w cyrkulator to woda momentalnie zrobiła się jak mleko

Gdyby pompa go zmieliła to na pewno byś się zorientował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś wkręcił się w cyrkulator to woda momentalnie zrobiła się jak mleko

Gdyby pompa go zmieliła to na pewno byś się zorientował :D

To chyba wylazł z akwa i pies go zjadł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszedł na jaką impre ;) zachlał i teraz odsypia gdzieś w skałach a tatuś sie martwi :) Spokojnie gdyby cos mu się stało raczej bys wiedział. Mój jeden ukwialek siedzi od poczatku w jednym miejscu taki grzeczniutki, drugi dwa tygodnie obłaził calutki baniak, wlazł pod skały siedział, siedział i tez myslałam że już po nim aż w końcu wycisnął się pomiędzy skałami i siedzi taki zduszony tylko macki wystawia błaznowi, także spoko tatuś nie martw się tak, trzymam kciuki żeby sie pokazał :lol:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj, bo jak przypadkiem przykleił się gdzieś do dwóch skałek, a Ty szarpniesz jedną to możesz go rozerwać, jak zgłodnieje to sam wyjdzie.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe wypatrywał i nic nie ruszał

jak wylezie dam znać


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz będzie ciekawie :

znalazł się w sumpie wczoraj wieczorem ale jest może 5% wielkości starego

nie wiem czy tak wychódł w ciemności czy to jakiś młody osobnik


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj siedzial na skalce z ktorej nie mial wyjscia. Byla odcieta piaskiem od reszty skaly. Kiedys zaczal sie kurczyc i wcisnal sie w szczelinke ale jak likwidowalem akwa to nie bylo po nim sladu. W akwa nic sie nie dzialo.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tez się wcisnąć w szczeline w skale i znikl. nie ma po nim śladu. Woda ani nie zmetniala ani nie smierdziala ani no3 nie poszło w gore. Tak jakby się tam rozpuscil albo zjadly go kraby zanim zdążył to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.