Skocz do zawartości
Adi Zet

dom "czegoś" dla odrzuconych

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zalałem baniak 30l, z wstawioną grzałką aquaela i filtrem eheima (1200l/h od zarażonego). jako wystrój kilka kamieni, szkielet koralowca i pąkli.

celem jest akwarium dla stworzeń któe chcecie wyrzucić ze swojego akwarium (wieloszczety,kraby czy aiptasy) po pierwsze są one ciekawe po drugie to nie ich wina że mają wpisane w żywota zabijanie i bycie brzydkim. więc jeśli zakładacie akwarium lub chcecie sie pozbyć jakiegoś życia to mi to wysyłajcie, gdyż te stworzenia też żyją. a jeśli już to NIGDY nie wrzucajcie ich żywcem do kibelka gdzie mogą się męczyćnawet 3 dni !!!!! tylko odetnijcie im głowę aby umarły szybko i bezboleśnie. i proszę o komentarze do tej ideii

PS: ależ to wzruszające, chlip................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do tych celów sump


110x60x50,sump 70l,50 kgLR, LED 2x90W, Fiji Purple 39W, ATI Actinic Blue 39W, Deltec APF600, cyrkulacja 16000l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi!!! Długo bedziesz kombinował i żebrał?.. Staje się to już niesmaczne.

Wszycy już wiedzą, że jak się spali żarnik HQI, pęknie grzałka, wylezą jakieś wieloszczety, padną korale, lub usuniemy choć 1cm caulerpy to nie wyrzucać, tylko zapakować i wysłać do Ciebie. Naprawdę WIEMY! Nie musisz tego co chwila przypoaminać i w to caraz bardziej durny sposób... Co następnym razem wymyślisz?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Twojego oburzenia w tym przypadku. Pomysł pojawia się nie pierwszy raz na forum i IMO jest ok, jeśli ktoś nie wie co zrobić z niepewnymi stworami i chce mu sie je wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytał się co o tym myślimy, więc napisałem co JA o tym myślę.

Ma już w stopce, że przyjmie wszystko i jeszcze trochę, więc po co zakładać nowy wątek?

Osobiście też przyjmę/tanio kupię na razie jakieś mało wymagające życie, ale nie ogłaszam się z tym wkółko (pierwszy raz o tym wspominam). Wolę polować w dziale "Targowisko" aż ktoś będzie chciał się czegoś pozbyć/odsprzedać...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi Zet Jeśli znasz metodę na wydobycie aiptasy nie mordując jej to zapraszam ile wydobędziesz tyle będzie Twoje

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wirki tez chcesz, jeszcze ich trochę zostało:D


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam aptasie która niewiem jakim sposobem przyczepiła sie do makroglona :)

P.S Adi jeśli nadal jesteś chętny na tąwymiane Xenia-grzybki to moge Ci dorzucić tą patasie i moze jeszcze kilka brzydalów :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha

Ralphi :

Adi Zet Jeśli znasz metodę na wydobycie aiptasy nie mordując jej to zapraszam ile wydobędziesz tyle będzie Twoje

Pozdrawiam :)

dobre, bardzo dobre. do polowania na krabiki tez by mi sie jakas pomocna dlon przydala.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ale w sygnaturce nie będę pisał że prowadzę coś takiego, na razie zasiedlam ten baniak i tu niczego takiego jak wieloszczet nie wpuszczę bo już kilka mam (skubią glony więc mają spokój, poza tym je lubię i nie wiem jak je złapać) a z tym żebraniem to trochę przesadziłem ale ostatnio zarobiłem trochę kaski więc wreszcziemoże coś kupię bo żebranie nie daje efektó (jako metoda na obsadzenie baniaka)

a tak nawiasem to nikt wcześniej na coś takiego nie wpadł żeby złożyć taki baniaka dla stworzeń niechcianych w naszych baniakach? a to już jest ciekawe bo jestem w takim razie bardziej stuknięty niż świr.

PS: a i oczywiście jak komuś na skałce przyszło jajo blueringa to mogę nawet podjechać ale to niestety prawie niemożliwe :):):):):):)

Kraszan, weź się nie wściekaj, na początku trochę przeginałem z tym żebraniem ale teraz jakoś mi sie odechciało, poza tymłatwo ci mówić jak masz pracę i nie musisz harować kilku godzin dziennie dla 3zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a, no i dodam że to JA muszę kupować całą obsadę do baniaka, to JA muszę go utrzymywać więc weź mnie zrozum jak mam taką wypasioną pracę :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT do Adiego:

Adi - ty zarabiasz 3 zł dziennie ?? To gdzie Ty pracujesz ??

Pracujesz, uczysz sie ??? co robisz ?


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracuję we własnym domu wyzyskiwany przez moją mamę bo się męczę kilka godizn dziennnie sprzątając do,m po moim głupim bracie ale starszym przez co bardziej lubianym ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.