Skocz do zawartości
peterbart1976

sklepy w POZNANIU

Rekomendowane odpowiedzi

Na kiedy planowane jest otwarcie ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKIBA nie czyta forum ???

może on by się wypowiedział skoro otwiera

kiedyyyyyyyyyyyy!!!!!


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę, że nie trzeba męczyć tematu. Kolejne daty, kolejne obsuwy, kolejne rozczarowania...

Jak będą gotowi, to otworzą. A ta informacja na pewno obiegnie lotem błyskawicy wszystkich i wszystkie fora :)

A tak sobie myślę, że otwarcie takiego sklepu to jest co robić, bo to nie sklep z żarciem dla psa, gdzie wystarczy jedna dobra dostawa towaru.


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem u Skiby czyli w Reef Spot :)

Generalnie jeśli ktoś chce sól, mrożonki itd to na chwilę obecną kupi bez problemu tam.

Jeśli chodzi o reszte to 7 września ma być dostawa i chwile później ruszają już:)


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam, czyli gdzie to dokładnie jest? Jakiś adres mają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niegolewskich na przeciwko szpitala od strony Areny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma info że to faktycznie Rafał otwiera ten sklep czy tylko firma Reef Spot? Rafał sprzedał sklep internetowy, nawet miałem przyjemność poznać nowego właściciela w poznaniu na Salmedzie w marcu tego roku. Nawet na stronie jest napisane że właścicielem domeny/sklepu thcskiba.pl jest Reef Spot a ta firma nie jest zarejestrowana na Rafała. Z moich ostatnich info wynika, że niestety zdrowie Rafałowi nie pozwoliło na prowadzenie sklepu ani nawet własnego baniaka więc informacje o tym, że Skiba otwiera stacjonarny sklep trochę mnie zastanawiają.... Oby jednak wrócił do zdrowia i na forum:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie w jakich godzinach jest czynny sklepik żeby kupić mrożonki czy sol?


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź na strone thcskiba.pl tam masz 2 numery telefonu zadzwoń i zapytaj. Byłem kilka dni (chyba w czwartek) temu po sól ok 14 i było otwarte. Generalnie sklep jeszcze "w proszku" ale podobno 7 startują na poważnie bo mają mieć jakoś na początku września dostawę


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 września się zbliża ciekawe czy będzie otwarcie bo na forum nikt nic nie mówi


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi powiedział że w CH Auchan Komorniki zamiast któregoś obuwniczego powstał zoologiczny i prawdopodobnie mają morszczyznę. Może ktoś to potwierdzić? Z drugiej strony to chyba jest KAKADU i raczej mieć nie będą.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem rozmawiałem i jest problem z importem podobno, niby 7 mają otworzyć ale może być małe spóźnienie....


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w danych kontaktowych sklepu internetowego jest to:

Sklep stacjonarny oraz adres do wysyłki paczek i listów:

Reef Spot s.c.

ul. Niegolewskich 30

60-231 PoznańCz


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak więc, życie jest w drodze i podobno koło 17 ma dojechać do Poznania. Także, zapewne w poniedziałek pełen asortyment na Niegolewskich:)


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałeś o kwarantannie :)

Życie może i będzie, ale większość przez tydzień będzie biwakować w zupełnie innym miejscu.

Chociaż faktycznie, pewne rzeczy mogą w poniedziałek się pojawić. O ile faktycznie dojadą.

Ale inne rzeczy już są. Np. hydraulika, mrożonki, akcesoria.

Edytowane przez Mystik (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dojechało dzisiaj , byłem, widziałem, rozmawiałem...praqdopodobnie 23.09 oficjalne otwarcie


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, co nieco kupiłem, sklep zapowiada się bardzo fajnie! Takie prawdziwe otwarcie ma być za dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam "otwarło się"

może ktoś był i wie jaki dokładnie adres?


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na sąsiednie forum w dziale sklepy - aktualności.

Dodam, że byłem w zeszłą niedzielę (w niedziele też będą mieli otwarte) i było całe mnóstwo ryb z dostawy i sporo koralików.

Pozdrawiam

T

Edytowane przez tomcio (wyświetl historię edycji)

akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dzwoniłem pytać się o żywą skałę bo w ofercie na sklepie nie mają. Odpowiedzieli że w tej chwli mają jakieś 40kg ale mi będzie potrzebna na za 2 tyg to powiedziali że czekają za 500kg i w dobrej cenie mi zaproponowali ;) pozdrawiam


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a adres to taki ;)

ul. Niegolewskich 30

60-231 Poznań


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.