Skocz do zawartości
Mr.Q

[P/K] stelaż 45/60/75 lub troche wieksze

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Przyjmę (jak ktoś nie potrzebuje :) ) lub kupię stelaż 45/60/75 lub troche wiekszy

jeśli ktoś takowy posiada to proszę ok pw z wymiarami i ew ceną

Pozdrawiam, Jakub


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

110x75x90 z kwasówki, profil 40x40x3 -- za 500 zł mam do oddania :welcome:

stoi i się kurzy :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub, w Krakowie jest kilka osób, co robią stelaże, taki jak napisałeś można zrobić za ok. 300 zł ze zwykłej stali. Ślusarz jest np. na matecznym, koło mc donalds, ja tam robiłem. Raczej nikt za darmo nie odda, bo woli zanieść na złom i będzie na flaszkę.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o przyjmowaniu to raczej myslalem uszkodzonego stelarza - oczywiscie odkupienie za uczciwe pieniadze jak najbardziej wchodzi w gre! zanim sie wybiore do slusarza wole zapytac, czy tu ktos nie ma na sprzedaz :)


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.