Skocz do zawartości
Mr.Q

[S] Laptop Toshiba Tecra M7

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam laptop! Taki jak ten:

http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?LNG=20&service=CE&PRODUCT_ID=120566

Pozwoliłem sobie na zastąpienie opisu linkiem do strony producenta, ponieważ tam są pełne informacje.

Ktoś zainteresowany? Oczywiście sprzęt u mnie do wglądu w Krakowie.

Ma wymienioną kartę graficzną na fabrycznie nową (ten sam model), rozbudowaną pamięć do 4gb, dysk 80gb

Laptop typu tablet! Ekran reagujący na rysik

Interesuje mnie 700pln

Posiada normalne ślady użytkowania oraz ładowarkę.

Pozdrawiam, Jakub


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, wczoraj kupilem idento tyle ze stacjonarny

bo mi sie spalił 1 komp w poniedzialek :/


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś cyknąć choć jedną fotkę? Szukam czegoś dla żony i może by to jej odpowiadało... Choć zdaje mi się, że chciała mieć coś mniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft - zwroc szybko! Czesc rozliczenie mozemy zalatwic barterowo :D

@Radek - wieczorem porobie zdjecia i dodam do wątku


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kupilem na allegro

to moge zwrocic w sumie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemysl sprawe i daj znac, to bedziemy mogli sie jakos umowic zebys sobie ogladnal i ew wtedy podja decyzje


Zbiornik: 300L + 112L sump; Obieg: NJ-3000; Cyrkulacja: 3x JVP-102 + obieg; Odpieniacz: Reef Octopus 1000 + Aquabee; Oświetlenie: 4xT5 24W (2x actinic, 2x white 15000K); 35 kg LR; 20 kg LS; 12 kg grys koralowy; 5L Siphorax; Purigen; Phosguard;

Pozdrawiam, Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.