Skocz do zawartości
natalia83

Jak wgrać filmy do IPada 3?

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może jak do tego g.. wgrać filmy? Nigdy nie miałam doczynienia z firmą apple po za ipod-em kilka lat temu. Nie mogę sobie poradzić mimo, że miał być taki intuicyjny :wallbash:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robie przez iTunes w zakladce video. Jesli to nie pomoze to z PC wrzucam na YouTube a pozniej laczac sie z wifi przez iPad kopiuje filma do historii YT ktora dziala offline :) powodzenia


7182_7360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę zakręcona ta droga :question: próbuję dalej :) dzięki


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć rozszerzenie filmów mp4 i wszystko gra i świeci :-) wrzucasz je do iTunes a potem synchr ;-) i tfuuu nie mów tak brzydko o moim ulubionym jabłuszku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. każdy film przerobi Ci sam iTunes poda konwersji do formatu .mp4 chyba w zakładce narzędzia jest takiej coś jak skonwertuj do ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Otwórz iTunes i najpierw poprzeciągaj filmy do iTunes, a potem w zakładce video pozaznaczaj które mają się wgrać do urządzenia.

Jak się nie pokazują to są w nieodpowiednim formacie i trzeba je przekonwertować, jest do tego pełno darmowego softu.

W ipodzie i iphonie jest identycznie.

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

I - coś tam do niczego się nie nadaje - kupiłem to raz - potem się z rok kurzyło na szafie i w końcu to oddałem bo do niczego to się nie nadaje. Z niczym to nie potrafi współpracować a akcesoria kosztują kosmiczną kasę - chyba tylko dlatego że mają narysowane jabłko... Kiedyś miałem do jabłek jakiś tam szacunek ale po tym zakupie go straciłem i nigdy nie kupię nic z jabłkiem w logo - szkoda na to pieniędzy i szkoda czasu na wymyślanie sposobów podpięcia do tego czegoś zwykłego dysku usb.

Zwykły linux jest lepszy od tego ich systemu za kosmiczne pieniądze, który nie potrafi obsłużyć zwykłego dysku usb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ... kosmiczne dodatki można zastąpić często z ebaja mniej kosmicznymi dodatkami za dolara i też fajnie wyglądają.. i równie dobrze działają :thumbsup: kwestia poszukania... sto lat temu miałam zawsze nokie nokie troche samsungów lg ale od kiedy ugryzłam jabłko to tylko w ich odmianach gustuje i dla mnie wszystko inne jest tylko jabłkopodobne :thumbup:

chodz o gustach się podobno nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Tu nie chodzi o gusta tylko o praktyczną stronę sprzętu. Komputer, który fajnie wyglada ale z niczym nie wspólpracuje a w dodatku mozna na nim zainstalować programy tylko od jednego dostawcy i to tylko wtedy gdy ma się kartę kredytową jest kompletnie bezwartościowy. Zresztą kupowanie takiego komputera przypomina wchodzenie do wiezienia z własnej woli -korzystamy przecież z oprogramowania jednej firmy, możemy być przez tą firmę szpiegowani i ta firma nie robi wcale idealnego oprogramowania. Te aplikacje na ipad1 były naprawdę delikatnie mówiąc niedorobione. Dużo lepsze są darmowe aplikacje z pod środowiska KDE. Takie urządzenie można porównać do gumowej kaczki albo ramki na obrazki. Ja potrzebuję komputera do tego żeby coś policzyć, coś narysować, coś napisać, przegrać dane z innego urządzenia - a nie po to żeby oglądać muminki na plaży.

Ja używam nokii tylko dlatego ze mam do niej zaufanie - nie raz ten telefon przetrwał bez problemu masakryczną kraksę jak np upadek z 2 pietra na beton. Zresztą moja nowa nokia ma obudowę z kompozytu zbrojonego nanorurkami osłonę baterii ze stopu magnezu...

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam powoli rozgryzam, chociaż za pomocą laptopa, wysyłam filmy po wi-fi i jakoś to idzie. Pytanie tylko czy da się je odpalić na IPadzie :question: . Prawda jest taka, że jestem zakochana w sg II i to jest dla mnie intuicyjny system, tutaj ogarnięcie czegokolwiek po za aparatem, galerią i dostępnych od reki aplikacji jest masakrą.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takie coś jak jailbreak i nie potrzeba karty kredytowej :thumbup:

chodz ja akurat nie jestem tego zwolenniczką...dłuższy temat.. ale nie znam programu którego nie mogłam bym użyć na IOS który mam na zwykłym PC

po drugie zdarzyły mi się upadki iphona dużego kalibru i jakoś żyje <_<

innego po dość wyskokowej nocy uratowałam wymianą wyświetlacza samodzielnie ( youtube lekcje plus ebaj i chińskie rączki które zmontowały i wysłały do mnie nowy wyświetlacz plus śrubokręt typu torx ) więc dla chcącego nic trudnego .. ipek miał i ma nowe życie :thumbup:

więc osobiście jeżeli patrząc na praktyczną stronę mocy jabłek to dla mnie ta moc jest na 100% jeszcze nie zawiodła.. :thumbup: nie pracowałam nigdy z linuxem więc go nie znam... ale nie jedną łacinę puściłam na okienka... szczególnie wszelkie visty czy siódemki to dla mnie nieporozumienie tak samo symbian czy android :coffee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja jeśli bym miał wydać 5 zł na apple to poszedł bym na piwo za 125. Wolę drogie piwo od super taniego jabłka.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie, wszystko jest bardzo proste. Kup program avplayerhd z AppStore i nie będziesz miała z niczym problemu. Filmy pózniej możesz wgrywac przez wifi lub iTunes bezpośrednio do aplikacji. Nic prostszego ....:-)

I nie ma lepszego tabletu od ipada :-)

Edytowane przez xmanteam (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działa na tym w końcu flash:D bo zdaje się że nie. Zamieniłem się na Samsunga galaxy tab 2 i problem się sam rozwiązał nigdy więcej jabłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie, wszystko jest bardzo proste. Kup program avplayerhd z AppStore i nie będziesz miała z niczym problemu. Filmy pózniej możesz wgrywac przez wifi lub iTunes bezpośrednio do aplikacji. Nic prostszego ....:-)

I nie ma lepszego tabletu od ipada :-)

No właśnie dlatego tażdy tablet na Andku albo W7 JEST lepszy od I-Pada. I-Pad: "kup, skonwertuj, synchronizuj, przerzuć"... A na innych włóż klucz-kopiuj-wklej - bez wydawania kasy, bez wysiłku :) Czy IPad ma w końcu porty HDMI i USB, czy trzeba dokupować horrendalnie drogie przejściówki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

nanokaczor ale opowiadasz... od razu widać że nie miałeś w ręku Maca.

Każdy program z PC rusza na Mac OS i to często chodzi szybciej niż na PC, a na niedorobionych linuksach nic nie chodzi, często podstawowe urządzenia jak grafika i karty wifi nie chcą poprawnie działać.

Druga rzeczy - te wszystkie Kubuntu, Suse, Ubuntu i reszta niewiadomo komu pisanego badziewia chodzi 2x wolniej niż Vista czy 7 na tym samym komputerze.

Wiem bo bawię się każdą kolejną edycją.

Sporo fachowego softu do grafiki i video była najpierw na Mac OS, a potem wyszła na PC.

Tu nie chodzi o gusta tylko o praktyczną stronę sprzętu. Komputer, który fajnie wyglada ale z niczym nie wspólpracuje a w dodatku mozna na nim zainstalować programy tylko od jednego dostawcy i to tylko wtedy gdy ma się kartę kredytową jest kompletnie bezwartościowy

Ważne żeby było tanie i z preinstalowanym klientem sieci torrent? :harhar:

Nie wyskakuj z Wine bo się przekręcę z żalu... :harhar:

resztą kupowanie takiego komputera przypomina wchodzenie do wiezienia z własnej woli -korzystamy przecież z oprogramowania jednej firmy, możemy być przez tą firmę szpiegowani i ta firma nie robi wcale idealnego oprogramowania. Te aplikacje na ipad1 były naprawdę delikatnie mówiąc niedorobione.

Na linuksy masz bogactwo aplikacji od wielu producentów :harhar: a oprogramowanie jest tak dorobione że przypomina mi rok 1988 i moją Amigę 500 :harhar:

Jeśli MacOs to więzienie, to Linux jest chyba wyspą dla trędowatych ze średniowiecza.

Dużo lepsze są darmowe aplikacje z pod środowiska KDE.

Tak, Gimp jest lepszy od Photoshopa :harhar: a Avidemux bije na głowę Adobe Premiere :harhar:

Jest tam w końcu jakieś wsparcie dla DirectX? :harhar: bo to tak jakby standard od 10-15 lat.

Takie urządzenie można porównać do gumowej kaczki albo ramki na obrazki. Ja potrzebuję komputera do tego żeby coś policzyć, coś narysować, coś napisać, przegrać dane z innego urządzenia - a nie po to żeby oglądać muminki na plaży.

Potrzebujesz Maca albo nowego PC.

Dla mnie szybkość działania to priorytet.

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

@ kapitan powiem tak: - o linuxie wiesz tyle co o rozmnażaniu krewetek Lysmata spp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest aplikacja odnośnie flasha ( zainstalowałam i działa w tle sobie ) więc z tym też nie ma już problemu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, czy widzieliście kiedyś, żeby ktoś kogoś przekonał w tego typu dyskusji? ;)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego gusty gustami jak i każdego z nas preferencje i wygoda :D

miłego dnia wszystkim bo pogoda dziś przednia przynajmniej w Ostrowie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam iPada i piach pd Milen i skale od natii i wszystkie baby kochaja jabluszka :wub: a Samsung to... :bump


7182_7360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.