Skocz do zawartości
bober6662

Umierające akwarium we Wrocławskich Arkadach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ta plusikomania strasznie się nasiliła ostatnio :(

Druga sprawa to to jak wyglądają teraz ci "fachowcy " któży widzieli i tak ocenili stan zbiorników? :p

Bez urazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Pani Joanna nie zareagowała od razu i udało sie zatrzymać machinę:)

"Cieszę się, że jednak nie jest tak źle. Oczywiście, że lepiej reagować niż milczeć. W razie czego jesteśmy pod ręką choć tak na prawdę ten temat jest dla nas zupełnie obcy. Jeśli chodzi o zwierzęta towarzyszące to mamy dość dużą wiedzę, w końcu "pracujemy" z nimi na co dzień, jednak temat morskich zbiorników wodnych jest dla nas dość obcy.

Z poważaniem

Joanna Kleszcz

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Oddział we Wrocławiu"


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

To jednak nie będzie sprawy sądowej w Strasburgu i ekipy TVN'u ? :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będę teraz posądzony o sianie paniki czy tez o nagadywanie do buntu ...po prostu napisałem co myślę o tym akwarium jak wygląda jak zostało zaniedbane i wiem jak wyglądało 5lat temu a jak wygląda teraz.Sądzę że nie ma co dalej wałkować tematu,ja zrobiłem co uważałem za słuszne szanuję inne zdania uczestników tego tematu.pzdr.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pani Joannie spadł kamień z serca, że nie musi sie brac za cos o czym ani ona ani ludzie z jej otoczenia nie mają pojęcia. Plus widzę jednak duzy w tym wszystkim. Pani Joanna dowiedziała się, że ma znacznie wiecej stworzeń do bronienia niż tylko czworonogi. Do kolejnego zgloszenia ma czas na oswojenie sie z tym. BYć może poczyta coś w necie lub zgłosi na jakims zjeździe swoje odczucia i potrzebe stworzenia dla obroncow zwierzakow jakies zajęcia z dziedziny akwarystyki etc.

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie problem wydaje się leżeć gdzie indziej - jak wytłumaczyć inwestorowi że jego ulubieniec zeżre pozostałą obsadę :)

Niedawno ktoś się przekonał że zakup Tawrosza spowodował zniknięcie pozostałych rekinów i większości obsady. Pozostał Odontaspis taurus, drobnica i niepokój podczas serwisu :)

Edytowane przez jjablonski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak potoczyły się losy tego zbiornika ?


Akwarium:150x80x70h sump:100x70x40h Lampa:hybryda TC 6xT5 + LED 120W,Odpieniacz TC 200,Jetcode 12000 ,XF150 Gyre,Refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak potoczyły się losy tego zbiornika ?

wychodzi na prostą.

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.