Skocz do zawartości
TMK

krewetka pistoletowa i modliszkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie złapałem pistoletową przy rozpakowywaniu skały:

DSCF1111.JPG DSCF1112.JPG DSCF1113.JPG

Po zastanowieniu wpuściłem do akwa i tyle ją widziałem. Strzela codziennie.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! wygląda chyba jak moja. Pewna nie jestem, bo ja patrze powoli :D ale jak ją wyciągnę to będzie miała wpis w kartotece. Ciekawe czy one sąobojnakami- tak rozmnożyć, a potem setka małych pistolecików strzela... w nocy


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakich rozmiarów to rośnie?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

Hara , nie wiem czy to był dobry pomysł z wpuszczeniem jej do zbiornika, zauważ że to działo jest stosunkowo duże do gabarytów ciała więc jak urośnie będzie strzelać jak z armaty :D

Cześć

A ja myśle że dobrze zrobił.

Ja bym jeszcze poszukał jakiejś fajnej babki dla tej krewetki.

Może by się połączyły w parkę

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

Miałem okazję słyszeć jak strzelała krewetka wielkości ok 10 cm, napewno nie da się przy tym spokojnie spać .

pozdrawiam

Wiem słyszałem opinie że mogo strzelac ale tez czytalem i rozmawialem z osoba ktora ma wlasnie taką (lub podobną) krewetkę i nie przeszkadza to zbytnio

Jednak myśle że akwarium nie jest ustawione w sypialni (lub w pokoju gdzie się śpij)

Ja chyba bym sie zdecydował na trzymanie takiej krewetki ale myśle że własnie tylko i wyłacznie z rybką w parze.

Nie znam sie na akwarium morskim jednak myśle że własnie krewetka pistoletowa jak jest w parze z babką to może troszke inaczej sie zachowuje (czyt. ciszej)

Co do Twojej krewetki to te 10 cm to nie mało juz jest

więc i strzały sa głośniejsze

Tynio

Pozdrawiam

PS

Jak bym miał 10cm krewetke pistoletową u siebie w 30l zbiorniku, to by mi strzeliła tylko raz :D a czemu ??

Bo by sie zbiornik rozsypał w drobny mak od jej wystrzału i to na 100% :D


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam krewetke pistoletowa, ale to sam ja zakupilem i niestety mam rowniez modliszke, udalo mi sie ja pare razy przlukac. Tylko nie za bardzo wiem jak ja zlapac

pozdrawiam


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TMK, krewetka zaobrączkowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ogladalem na WDR program o rafie i bylo kilka slow o modliszkowej. kazde ich oko ma 3 osrodki wzroku wiec moze patrzec praktycznie wszedzie jednoczesnie. nic dziwnego ze tak trudno ja zaskoczyc


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam jakies strzelajace stworzonko ktorego niestety nie widzialem ale orpucz nocnych wystrzalow zaobserwowalem znikniecie niedawno nabytego pustelnika. Lazil tak ladnie, glony wcinal i trafil chyba w ciemny zaulek... bo juz nie lazi i juz nie wcina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.