Skocz do zawartości
Steinar81

Sprzedam Reefmax-a ( NOWY ) - Gliwice

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie :) ogloszenie umiescilem w targowisku wiec zapraszam tam ..... tutaj takze dalem wpis bo wiecej osob Reefmax-owych zaglada wiec zainteresowanie moze byc wieksze :) pozdrawiam

ps. puki co nie ma tam tematu wiec chetni moga pytac tutaj :)

Reefmax NOWY nie uzywany - nie mam obecnie mozliwosci go zalozyc wiec jestem zmuszony sprzedac po lepszej cenie niz w sklepie oczywiscie :) odbior preferowany osobiscie w Gliwicach .

Edytowane przez Steinar81 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesciles ogloszenie kilka chwil po moim ponowieniu prosby o przeczytanie regulaminu

dales ogloszenie bez zdjec, ktore w takiej formie nigdy sie nie ukaże na NR

p.s.

minusik za całokształt - zaśmiecanie tego działu.

Niedługo temat zniknie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym ze nie robilem zdjec jeszcze baniakowi bo jaki jest sens robienia NOWEMU ? mam umiescic zdjecie NOWEGO BANIAKA z witryny sklepowej ? bo to bedzie to samo ... wiec jesli sobie kolega zyczy sciagne zdjecie z allegro badz innego sklepu www i umieszcze go w ogloszeniu ? wtedy bedzie sie kwalifikowalo na umieszczenie czy nadal nie ?

ps. dawanie minusikow to brzmi przedszkolnie ... rozumiem ze musi byc porzadek ale chyba jestesmy tutaj aby sobie POMAGAC a nie szkodzic .... ty akurat mi nie pomagasz bo usuwasz moje posty z informacja o sprzedazy a ja chce pomoc SOBIE sprzedajac i komus kto moze o wiele taniej kupic i byc nowym czlonkiem forum .... czasem wypada miec troche wyrozumialosci dla innych a nie kierowac sie podejsciem czysto dyktatorskim...

WIEC ide do dzialu TARGOWISKO i tam umieszcze ogloszenie ze zdjeciem SKLEPOWYM mam nadzieje ze Cie to zadowoli !

Edytowane przez Steinar81 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dałeś nawet ceny, tylko licytacje

z góry na dół złamałeś regulamin targowiska,

ktory ma służyć zabezpieczeniu interesow kupującego poprzez weryfikacje Twojej oferty

to wszystko.

bez złośliwości.

edit:

Zadowól sam siebie czytając regulamin. Oszczędzisz czas przede wszystkim sobie.

pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt tu masz racje :) moja wina ... jednak zrobie zdjecie skoro jest tak wymagane a co do ceny sie zastanowie .... szkoda tylko ze nie zobacze jakie jest zainteresowanie wiadomo ze chce o wiele taniej niz w sklepie ale tez nie chce odstraszac zelazna cena bo to nie allegro tylko forum .... jak ktos by sie odezwal i dal ciekawa oferte napewno bym sprzedal .... zreszta i tak temat bedzie usuniety wiec nie bede sie rozpisywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pitole tak ciężko zrobić zdjęcie ,nie dawać ze strony www lub allegro ,normalnie aktulana fota i jest po sprawie


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak jest własnie

napiszesz np "cena 1200zl" i to bedzie odnosnikiem do wstepnej rozmowy

ktos powie CI ze moze dac 900 i dochodzicie do porozumienia lub nie

serio ten regulamin jest tylko po to by pozniej nie bylo klopotow i niezadowolenia


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest problem tyle ze takie zdjecie nic nie wniesie bo napisalem ze jest NOWY ... taki sam jak na polce w sklepie.

A jesli to byloby tak proste i wykonalne dla mnie w 5 min juz dawno zdjecie by bylo na forum ... widocznie tak nie jest ot caly klopot ... czasem niektorzy zachowuja sie jak urzednicy w komunistycznym panstwie . Nie ma przecinka to druk od nowa ;)

Ps. OK KONCZYMY ciezkie rozmowy bo ja i tak musze to poprawic zgodnie z regulaminem a nie potrzebnie dolaczaja sie inne osoby ktore nic nie wnosza to faktu sprzedazy . THE END :)

Edytowane przez Steinar81 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla potencjalnych nabywców jesteś kolegą "no name"

cos co dla Ciebie jest oczywiste, takowym nie jest dla potencjalnego zainteresowanego

im lepiej zrobisz oferte tym wiecej "zyskasz"

temat pociągnąłem wyłącznie dla celów edukacyjnych, dla tych, którzy jeszcze nie czują sensu obowiązujących zasad.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje "no-name" tyle ze no-name ktory oferuje odbior osobisty a co innego jesli oferta dotyczy tejmniczej wysylki z mozliwa cegla w paczce ... kazdy odczytuje jak mu pasuje ... ty na swoja ja na swoja :) tak jak uwazam nadal ... funkcja modera jest potrzebna ale niektorzy zbyt doslownie ja traktuja :) czytalem wiele razy te forum i wiem ze TY ( luft ) to ktos kto potrafi pomoc itp natomiast nie wiedzialem ze az takim szczegolantem jestes kolego :) no coz zamknij temat - skasuj itp a ja zaloze nowy w Targowisku zgodnie z wytycznymi dyktatury .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz troche przeżyłem, widziałem mam sporo pokory do świata i ludzi

jakby trzeba bylo "umyłbym Ci stopy". Moje działania nie wynikaja z mego ego, kompleksów, czy chęci władzy,

a jedynie doświadczeń zebranych z wszystkich lat funkcjonowania NR, które szanuje i chcę by było ok. Mimo, że wygodne to dla mnie nie jest.

Życzę Ci żebyś był tutaj latami, założył piękny baniak i wszystko sie udawało.

pozdrawiam

zamykam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.