Skocz do zawartości
tomm

kontakt do forumowicza MrMayer

Rekomendowane odpowiedzi

Mr_Garden chyba Cie wynajmę, widzę że jesteś pewny swoich sił w trudnych negocjacjach :popo:

Bez głupstw panowie, używamy siły argumentu, a nie argumentu siły. W przeciwnym razie sprawa źle się skończy, ale dla Was.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję dodać do "ostrzeżeń" i podać tam również dane "firmy" prowadzonej przez mrmayera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego i jak tam sprawa ,coś wiadomo ,bo mnie to interesuje ,jak koleś z forum w h,,,,,, zagrał :rant:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę podać pierwszą dobrą wiadomość. zadzwonił mój tel. co się okazuję. dane do przelewu, adres na który wysłałem kartkę, konto było własnością Mamy naszego kolegi, czy też Mamy "żony". tak więc swoją kartką (treść grzeczna, aczkolwiek stanowcza) zestresowałem Bogu ducha winną kobietę. po chwili tłumaczenia o co chodzi, spotkałem się z otwartą postawą "żony" , bo to ona oddzwoniła, wobec problemu. obecnie czekam na zdjęcia pokazujące, co zostało ze skały, mogę również poprosić o zwrot kasy. pozytywny obrót sprawy mnie cieszy, lecz pojawia się dylemat. czy brać skałę od osoby, która niepoważnie traktuję kupującego, jego ustny opis stanu skały może być wart tyle samo, co dotychczasowa postawa. pozdrawiam, trzymających kciuki kolegów.

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre i tyle że udało Ci się nawiązać jakiś kontakt - jest cień nadziei na pozytywne zakończenie

Moim zdaniem bierz kasę i fotek nawet nie oglądaj.

Przy takim podejściu do kupującego, aż boję się wyobrażać gdzie i w jakich warunkach ta skała leżała. Skała, bo obawiam się że z "żywa" to tam już nic nie ma, za to będzie masa NO3, PO4 i innego syfu który będzie Ci się uwalniał do akwa przez dłuższy czas


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co kolega wyzej!!

mozesz w niezle bagno wdepnac i nigdy z plag oraz zlozonego po4 w skale sie nie uwolnic.


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawia się dylemat. czy brać skałę od osoby, która niepoważnie traktuję kupującego, jego ustny opis stanu skały może być wart tyle samo, co dotychczasowa postawa. pozdrawiam, trzymających kciuki kolegów.

myślę, że to pytanie retoryczne i odpowiedź chyba już znasz :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

No co Ty, weź kasę. :D

Skałę kupisz sobie gdzie indziej. Pewnie potem po kupnie zaczęły by się kłopoty typu: ta partia skały już poszła, pieniążki jeszcze nie dotarły, już za moment, obecnie męża nie ma, kłopoty z przesyłką, problemy z kontem, Wielka Zmutowana Kałamarnica napadła na magazyn i pożarła skałę itd... bla bla bla...

A nawet jak przyjdzie ta skała to może być strasznie lipna.

Ja bym sobie nerwów nie szarpał, tylko pojechał normalnie do jakiegoś sklepu i wybrał odpoweidnie kamulce :) no chyba że cena jest wyyyyjątkowo niska, ale i tak wolał bym dopłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za dobre słowo. podbudowany uśmiecham się do monitora... wykonałem właśnie tel do żony kolegi, poprosiłem o realizację zwrotu wpłaty. odp. nie ma problemu, przelew ma być najdalej w przyszły czwartek u mnie. co poniektórzy by zginęli bez Mam i Żon... wszyscy byśmy zginęli...

pomożecie wybrać nową skałę???

20kg już mam, planuję drugie tyle...

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam_s napisał że jak wróci z urlopu to będzie miał na sprzedaż nadmiar skały z sumpa ( pisał o 15 kg )

o tutaj : Mój odnośnik

Tak swoją drogą ciekaw jestem coś tam naskrobał na tej pocztówce ....

Twoja "(treść grzeczna, aczkolwiek stanowcza) " musiała być bardzo przekonująca, skoro mama/teściowa tak bardzo się zestresowała :)


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.