Skocz do zawartości
Adi Zet

mój tatuś

Rekomendowane odpowiedzi

O to jedyne 2 fotki mojego "miłego tatusia" który nie płaci animentów i nie widziałem go od 4 lat bo się urwał do łodzi............

OCENZUROWANO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy go szukac? :D Podaj kwote to sie ktos z rosjan zajmie windykacja hehe


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a licytacja jego domu właśnie jest w toku, ma zaległości ponad 40 tysiaków (animentacyjne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wspólczuje Adi - nieciekawie jest wychowywac sie bez ojca :D - nawet takiego


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

W sumie wspólczuje Adi - nieciekawie jest wychowywac sie bez ojca :D - nawet takiego

Czy bez Ojca czy Matki - powinni być oboje rodzice

jednak życie płata figle.

Ja miałem szczęście i oboje rodzoców mnie wychowywało.

Jednak mam kumpla ktrego ojciec miał bardzo powazną chorobę chyba jedną z najpopularniejszych w Polsce (na świecie też pewnie)

Był alkoholikiem - sprzedawał wszystko z odmu i tydzień go nie było.

JAk byliśmy w takim okresie gdzie się laski rwało (18-20lat)

to bardzo sie tego wstydził i nigdy nie proponował wejście do domu (z wiadomoego powodu)

Pewnego dnia zadzwoniła Policja i dowiedzieli się że zmarł , jest to moze strasze ale się uwolnili od ojce i sie ucieszyli (dla mnie był to szoku)

Teraz żyje się im lepiej i spokojniej.

Czemu to napisałem ? moze by pocieszyc troszkę Adiego

Wystarczy nieraz tylko jeden rodzic kótry bardzo kocha swoje dziecko by to dziecko wyrosło na ludzi i było dobre.

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi mlody jestes. Nie wypisoj takich bzdor. Jak dorosniesz moze zrozumiesz. Ojciec to ojciec jaki by nie byl.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi od tego sa organy odpowiednie w panstwie a nie forum mam nadzieje ze ktos zacznie czyscic te Twoje bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady, ale jakoś nie chcę tego robić, mogę tylko zaprosić na forum aquatech.prv.pl bo tam jak na razie nikt nic nie pisze, przydałby się jakiś rozkręcacz

apropo ALIMENTÓW poczekamy, zobaczymy............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi zmień forum - tyle razy dostawałeś szanse i nigdy jej nie wykorzystałeś. Jak dla mnie jesteś nie reformowalny.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym mial takiego syna tez pewnie dal bym noge w swiat :D


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.