Skocz do zawartości
Arkadiusz2607

[K] kupię LED

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry panie i panowie poszukuje lampy LED około 36 W do mojego akwarium o wymiarach 34x34x34+ 10cm panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starą (3 letnią) lampe Pacific Sun z zasilaczem, nie pali się w niej jedna sekwencja ledów

czyli łącznie świeci 78W w diodach, jak ją dobrze powiesisz to nie bedzie akurat świecić nad panelem tylko nad

zbiornikiem. Lampa typu Master ma ustawiasz wszystko za pomocą programu na komputerze a łączysz się za pomocą

bluetooth'a Tama sama świeci nad moim zbiornikiem tylko 90W z nie uszkodzoną żadną sekwencją. Jestem zadowolony

i spadków jasności świecenie nie zauważyłem. Komplet gotowy do podłączenia, wraz z programem do sterowania

sprzedam Ci za 300zł (w tym koszty zabezpieczoną paczką kurierem UPS) Na lampie widać standardowe

ślady użytkowania, jak będziesz zainteresowany mogę CI podesłać zdjęcie ale to wieczorem po 21 dopiero jak dotrę do domu.

Pozdrawiam

PS. nie musisz świecić pełną mocą jest możliwość oczywiście zmniejszenia natężenia światła, jak i ustawienie wschodów i zachodów słońca.


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.