Skocz do zawartości
mariuszduch

(S) Sprzedam odpieniacz DIY "Agent Orange"

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam odpieniacz diy na pompie tunze 9420 (zmodyfikowana

) ,rura 200mm Wysokość całkowita to 60 cm

Miejsce potrzebne w sumpie to około 210mm Obsłuży akwarium do 900l ! :) Sprzedaję gdyż odpieniacz jest zdecydowanie przewymiarowany do mojego akwarium.

Cena 900 zł wysyłka gratis. Istnieje również możliwość zamiany na inny odpieniacz np do 400 l

Przy konkretnych ofertach będziemy negocjować cenę :)

post-11146-0-63380700-1342719112_thumb.jpg

post-11146-0-81458000-1342719145_thumb.jpg

post-11146-0-97740800-1342719150_thumb.jpg

Edytowane przez mariuszduch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zachętę zasilacz mean weal 35 w plus 30 modułów led gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniacz aktualny,nowa cena 800 zł plus wysyłka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku przyszłego tygodnia rezerwacja dla bober6662

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie chciałem z tego miejsca powiedzieć że zostałem wysiudany na miękko i mam zamiar przedstawić sytaucje w jakiej mnie zostawiono odpieniek kupiłem za 830 zł i miał być gratis zasilacz mean weal 35 w plus 30 modułów led a dostałem badziewny czyścik do szyby,ale to pikuś,Pan Mariusz po wszystkim napisał do mnie taką oto wiadomość

"Myślę że po twoim temacie w którym tak pięknie mnie obsmarowałeś,wiedząc że nie będę w stanie ci pomóc oraz w żaden sposób się obronić.Po prostu nie mamy o czym mówić.Nie mam mowy o jakiejkolwiek rekompensacie,na początku chciałem ci pomóc ale po takim zachowaniu ochota mi odeszła.Źle się stało że umieściłeś tak oczerniający temat na forum

Zachowanie z twojej strony było dziecinne i nie poważne.

Jeśli żądasz zwrotu pieniędzy to proszę o odesłanie odpieniacza w 100% sprawnego(łącznie z gratisami)

Na marginesie,jaką mam pewność że sam nie zniszczyłeś(nieumyślnie) odpieniacza a winę zwalasz na pocztę."

Tutaj doklejam link z tym niby oczernianiem Pana Mariusza

http://nano-reef.pl/topic/47987-nowy-ale-juz-rozwalony-odpieniacz/

W linku wyraźnie napisałem że chodzi mi oto co mam zrobić z odpieniaczem a nie ze to Mariusz mi takową niespodziankę wysłał.To na tyle w przypadku kupna na Allegro mógł bym zareklamować taką rzecz bądź wystawić konkretny negatyw dla przestrogi,tutaj na forum zostaję tylko taka forma by przestrzec przed zakupem towaru od nie odpowiedzialnych ludzi.I jestem w ciemnej d*pie z odpieniaczem za 830zł którego teraz muszę naprawiać za własne pieniądze.PZDR dla Pana Mariusza tak napisałem tak też czynie.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym temacie, ponieważ przez splot różnych zdarzeń, opisywany powyżej odpieniacz, od tygodnia czasu pracuje w moim akwarium.

Ze względu na przeprowadzkę z 500L na 1000L i braku możliwości przewiezienia całości sprzętu w ciągu jednego dnia, musiałem pożyczyć kilka elementów na okres jednego tygodnia. Dzwoniąc po znajomych, uzyskałem informację, że kolego Karol (bober6662) ma wolny odpieniacz, który zakupił pod nowy zbiornik. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie (znamy się od miesiąca i widzieliśmy tylko raz w życiu) i użyczył sprzętu. W mojej obiektywnej ocenie, odpieniacz nie spełnia swojej roli. Próbowałem ustawić jego pracę przy różnym poziomie zanurzenia, ale nie udało mi się uzyskać zadowalającego wyniku (podkreślam jeszcze raz- w mojej ocenie). Przy optymalnym zanurzeniu, uzyskuję poziom pienienia do połowy komina, gdzie osadzają się wszystkie nieczystości (nie ma możliwości uzyskania pienienia na takim poziome, aby brud był wyrzucany do kubka). Przez tydzień pracy, nie był w stanie wyklarować/oczyścić 700L (do takiego poziomu jest na chwilę obecną zalany nowy baniak), ale nie to jest najważniejsze. Najgorszą sprawą jest to, że poziom hałasu pracy pompy odpieniacza jest czasami tragiczny... Przez jeden dzień pracuje tak cicho, że go nie słychać, żeby następnie przez dwa dni nie pozwalał spać!!! Pompa buczy/rzęzi do takiego stopnia, że niemożliwe jest prowadzenie rozmowy na normalnym poziomie stojąc przy akwarium. W sypialni na piętrze, nawet przy zamkniętych drzwiach, ma się wrażenie, że pompa wisi 5cm nad głową, żeby doprowadzić do szaleństwa.

Nie wnikam w sprawy wysyłki i umowy pomiędzy chłopakami, ale uważam, że ten odpieniacz to złom.

Pozdrawiam,

Marcin

Edytowane przez Swiety (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniacz sprzedany. Temat do zamknięcia :welcome:

I teraz można zamknąć temat...chodź szkoda sporej gotówki.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.