Skocz do zawartości
Piotr Jan Rogalski

Telewizor w akwarium. He he he he he

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75868863

" Dwie rzeczy sa nieskonczone,

Wszechswiat i glupota ludzka

z tym ze co do tego pierwszego to sa watpliwosci."

Autor sentencji (chyba) Albert Einstein.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupie 2 sztuki jeden dla ślimaków a drugi dla rybek :D

Jako że jeszcze nie mam rybek w akwarium to kanarkowi dam

Tynio

Pozdrawiam

PS

Znajdzie sie ktoś kto kupi teraz lub kiedyś


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tynio :

Ja chyba kupie 2 sztuki jeden dla ślimaków a drugi ... to kanarkowi dam

Toz to kanarek bedzie sie w to gapil jak sroka w gnat.

:D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszce napisali, że używany. Zużyty a nie używany. Kineskop rozbity, obudowa porysowana a do tego to jakiś stary model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75868863

" Dwie rzeczy sa nieskonczone,

Wszechswiat i glupota ludzka

z tym ze co do tego pierwszego to sa watpliwosci."

Autor sentencji (chyba) Albert Einstein.

Ciekawe skąd wziołeś ten cytat. :) hehe (dla niespostrzegawczych-spójrzcie w mój podpis)


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

I jeszce napisali, że używany. Zużyty a nie używany. Kineskop rozbity, obudowa porysowana a do tego to jakiś stary model.

:):):) mysle ze zalicza sie do antyków, tak ze cena moze byc okazyjna.


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Milosz

troche juz zyje na tym swiecie i mam 'troche' szersze zainteresowania niz forum nano-reef.

Nie mam pamieci (nie przywiazuje wagi) do nazwisk, ale trafne sentencje i powiedzonka zapadaja w pamiec.

Szczegolnie lubie starozytne lacinskie sentencje, bo duzo w nich prawdy a lacina to klasyka klasyki, ale rzadko je przytaczam aby nie wyjsc na bufona i pozera.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było akwarium ok. 80l na allegro.......... w telewizorze, starym modelu. zamiast kineskopu było akwarium wstawione do środka i GIT. jakby co to wystarczy dać białą zasłonę i projektor, wtedy "zasuwamy" akwarium, włączamy projektor i oglądamy TV, takie 2 w 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe chyba kupie ze 40kg takich telewizorkow :):) poco mi skala do baniaka zobaczcie jakie porowate te kineskopy ale beda korale rosnac:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie czepiacie. facet mysli o akwarystach. przeciez w akwarystyce chodzi wlasnie o to zeby jak najwierniej odtworzyc nature. no to mamy zaczatek. pozniej dojda stare opony, smieci,plastykowe butelki, jakies beczki z chemikaliami i bedziemy mogli dokladnie odwzorowac dno oceanu


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy za taki zdezelowany "telewizorek" rybki będą musiały płacić abonament?:Dozingoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.