Skocz do zawartości
R3n1

live Sand albo Florida Crushed Coral

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem dziś Natures Ocean Live Reef Sand i Florida Crushe Coral . Najpierw wsypałem Live Sand a potem na wierzch Crushe Coral . Zrobiłem tak zęby wave makers nie rozpylały piasku po skale . Ale.... no właśnie ale czy zrobiłem dobrze ? .... Po tym wszystkim takz ciekawości biegałem po forach żeby sprawdzić opinie ludzi no i tu pojawił się problem ludzie za bardzo nie chwalą tego Crush Coral . Nie miałem okazji wcześniej sprawdzić opini na ten temat ponieważ jechałem dziś do sklepu tylko po Live sand no ale jak to jest już w sklepie zawsze weźmie się coś extra no i extra był właśnie ten Crushe coral facet w sklepie powiedział mi że to właśnie poprawia wygląd akwarium no i sprawia że piasek nie " prószy" skał i ma jeszcze parę zalet . Po powrocie do domu wsypaniu piachu siadłem na google i się zaczęło . Pozytywne opinie i negatywne ale to były opinie ludzi mieszkających na wyspach . A jaka opinia jest w śród Polaków czy ktoś to stosuje czy w tym przypadku można umieścić w akwarium rozgwiazdę piaskową albo Nassarius Snail. Już nie wspomnę o babce i krewetce . Gdyby był nie dobry ten CC czy można go przykryć jeszcze jedną warstwą LS ?

Edytowane przez R3n1 (wyświetl historię edycji)

Start : 7/7/2012

288L [120x40x60] + sump 107L [92x30x39]

Oświetlenie - Arcadia series 3 HQI 150W x 2 + acti 54W x 2

Odpieniacz - Deltec TS1250

Obieg - Ocean runner OR 3500

Cyrkulacja - made in china SunSun 5000L/h i 6000L/h

Moje Akwarium 280L

Szukam osoby zamieszkałe w okolicach Nottingham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.