Skocz do zawartości
axela1

Oceanarium we Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,koledzy Wrocławianie mam pytanie czy jest coś takiego jak oceanarium we Wrocku,jeśli tak to poproszę o jakieś namiary

moja połowa mnie zmęczy pooomocyy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard nie bądź bezczelny i nie obrażaj mnie bo szukam już trzeci tydzień

a w google to można znajść jedynie wzmianki że do 2016r.ma powstać za ileś tam miliomów zł.

Ana temat obecnego zero info.

Edytowane przez axela1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma we wrocławiu oceanarium,mieli coś robić w zoo ale nic nie słyszałem żeby już otwarli,jest duuuże akwarium w Arkadach nic po za tym.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny? Dałem Ci wszystkie informacje :) Prace trwają dopiero 3 miesiące, czym Cię uraziłem? :) Część wrocławskiego Zoo jest zamknięta.

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma we wrocławiu oceanarium,mieli coś robić w zoo ale nic nie słyszałem żeby już otwarli,jest duuuże akwarium w Arkadach nic po za tym.

dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny? Dałem Ci wszystkie informacje :) Prace trwają dopiero 3 miesiące, czym Cię uraziłem? :) Część wrocławskiego Zoo jest zamknięta.

właśnie otym piszę tyle to sam już dawno znalazłem,ale to żadna wiarygodna informacja przynajmniej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

Dziękujesz za informacje która jest błędna a mnie nazywasz bezczelnym za podanie prawidłowej? :wallbash::thumbsup:

Nie jest wiarygodna? umieszczona na oficjalnym portalu miasta Wrocław i Zoo Wrocławskiego.. ooolewka :welcome:

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.