Skocz do zawartości
brzydzi

[O] Sinularię

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, po przycince i małych roszadach oddam dwie duże szczepki sinularii za przysłowiowe piwo :harhar: . Mają po napompowaniu wielkość dłoni. Odbiór osobisty - Nowogard, zachodniopomorskie, nie wysyłam. Sorki za brak zdjęć, ale jest to ogłoszenie "niekomercyjne" :harhar: :harhar:

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, podbijam temat. Jeśli ktoś chętny to zabierać, bo zaczyna przyrastać do sumpa :). Niestety nie wysyłam, nie mam na to czasu w tej chwili niestety.

ps. nawet mogę wymienić na ślimaka turbo, bo moje gdzieś się....... :wallbash: , choś dalej możliwość odebrania za free :welcome:

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, podbijam temat. Jeśli ktoś chętny to zabierać, bo zaczyna przyrastać do sumpa :). Niestety nie wysyłam, nie mam na to czasu w tej chwili niestety.

ps. nawet mogę wymienić na ślimaka turbo, bo moje gdzieś się....... :wallbash: , choś dalej możliwość odebrania za free :welcome:

pozdro Grzegorz

biore wsyzstko Ł= jestem y kosyalina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj klawiatura mi świrowała...

jeśli aktualne :) to wezmę :)

jestem z koszalina wiec jak najbardziej mi odpowiada :) z chęcią popatrze na inny baniak :p i może podszkole się troszkę :) i dowiem się paru rzeczy :) oczywiście jeśli mi odpowiesz :)

Edytowane przez początek2011 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.