Skocz do zawartości
Simon

Pomoc w identyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Bede bardzo wdzieczny jesli pomozecie mi w identyfikacji kilku pacjentow z mojego akwa na poczatek :

977-4.jpg

To zapewne Lettuce Slug - ale jaki? Czy sam sie wyzywi czy go czyms dokarmiac, jest w akwa od 2 dni, wyglada ze mu sie podoba

977-1.jpg

Pytanie pod tytulem a co to za ustrojstwo? Mam na mysli biala plame i czarna(te sie mnoza)

977-5.jpg

To chyba jakas anemonia?

977-2.jpg

Grzybki ale jakie?

977-3.jpg

Zielone kulki na fether-dusterze zostawic czy usunac

Dzieki za pomoc :-)


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugim zdjeciu są gąbki


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym nagoskrzelny, u mnie podobny zszedl po miesiacu razem z dendronephylia (chyba tak sie to pisze), ktora sobie upodobal.a tak poza tym cholera wie co ktoremu smakuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko przyszlo ze skala. Kupowana byla w 2 ratach. Nagoskrzelny przyszedl z 2 partia, 1 partia lezy w akwa od jakis 2 miesiecy. Odnosnie sexy-shrimpa to wiem co to bo go dokupilem do 1 partii + 2 blazenki + 2 goby.


180x75x75 + sump 240litrow + fragowe 150x60x20, 2x400W+8x39W, Fragowe 6x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Te zielone kulki to glony, ktore moga byc plaga! Usunac ale tak, zeby ich nie rozgniesc bo sie rozmnoza!

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.