Skocz do zawartości
Pante

Niemiecki sklep wysyłający do polski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi właśnie przyszło do głowy, Czy korzystacie z zagranicznych sklepów on-line? Coś możecie polecić? Szczególnie byłbym zainteresowany jakimś niemieckim sklepem mającym w ofercie podzespoły IKS aquastar. Który byłby w stanie wysłać je poczta lub kurierem do polski.

Wielokrotnie zdażało mi się kupować rożne rzeczy w sklepach chińskich czy też amerykańskich i przychodziły do Polski. Tak właśnie przyszło mi do głowy aby zrobić bazę takich zagranicznych sklepów akwarystycznych wysyłających do Polski. Nawet ze względu na to, że nie wszystko jest tu dostępne np. IKS aquastar.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no toś temat zapodał ;)

na forum gdzie większość wypowiadających się to przedstawiciele różnych polskich sklepów, firm, itd z branży akwa... ;)

ciekaw jestem czy ktoś coś odpisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że nie dostanę bana ;) a koledzy wzniosą się ponad małostkowość.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu dostalem paczke od Mrutzka (z pamieci: meeresaquaristik.de). Nie bylo problemu, tylko oczywiscie mail z pytaniem czy i za ile wysla do PL, przedplata na konto.

Istotna uwaga jest taka: jesli szukasz sprzetu, ktorego u nas nie ma, to OK - jest sens zamowic w DE. W innym przypadku nie warto - niemieckie sklepy sa drogie, duzo drozsze od polskich (sa wyjatki). Do tego koszt wysylki, zwlaszcza wiekszych gratow, dobija.

Edytowane przez snocho (wyświetl historię edycji)

pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem u nich pompy i odpieniacz:

http://www.sewatec.de/

Niemieckie produkty sprowadzają w kilka dni. Chyba najlepiej zapakowana przesyłka którą do tej pory dostałem. Obowiązkowe ubezpieczenie kosztowało więcej niż transport - około 2% wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze Szczecina, więc blisko niemieckiej granicy. Przez ostatni rok czasu obskoczyłem kilka sklepów, które były niekoniecznie w pobliżu.

Zwierząt nikt nie wysyła do PL. Powód: nie ma firmy kurierskiej, która powiedzmy na 100% w ciągu doby byłaby w stanie je dostarczyć do PL.

Jeśli chodzi o technikę, to w D jest dość droga + koszty przesyłki do PL. Opłacałoby się chyba wtedy, kiedy Euro kosztowałoby poniżej 3,50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem bezpośrednio w tunze.com i spokojnie wysyłają do PL.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.