Skocz do zawartości
Miłosz

Rekord Guinesa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Widziałem wiadomość, że jakiś chłopiec ma raka kości (choroba nieuleczlana) i chce przed śmiercią pobić rekord Guinesa. Mianowice chce zebrać jak najwięcej kartek. Jeżeli chcecie to Mu pomóżcie, kartki można wysyłać na ten adres:

Wiktor Piwowarczyk

Ulina Wielka 94

37-075 Gołcza

Myślę, że warto pomóc bo co komu szkodzi wydać te 1,30. Radzę się pospieszyć, chyba nie muszę mówić dla czego... Pozdrawiam


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne, sprawdziłem Wiktor umarł 12.12.2005r. o godz 16:00 Jeżeli niektórzy wciąż twierdzą, że to jakiś wałek lub głupi żart to niech sobie poczytają to:

http://interwencja.interia.pl/news?inf=693730

Nie wiedziałem o tym ale była specjalna audycja w Polsacie poświęcona chłopcu. To jest prywatna sprawa każdego człowieka ale zostawmy świeczki onetowcom, więcej Wiktorowi pomoże jeśli ktoś się poprostu za Niego pomodli. Pozdrawiam


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Milosz, smutne to jak kazda smierc,

ale czy wiesz ile osob codziennie !!! umiera na swiecie na raka?

Jakbys kazdemu chcial poswiecic tylko 5 min. swojej modlitwy to nie mialbys czasu zajmowac sie niczym innym.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.