Skocz do zawartości
Kraszan

Mata ozonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja... Siedzę sobie w biurze, mam tu mały TV bez antenty, więc odbiera trylko Polsat i TV4. A na tych programach w południe cały czas lecą TV-marekty i TVzakupy. Różne pierdoły tam reklamują, kit ludziom wcoskają, ale dziś już chyba przesadzili. Otóż reklamują sporą matę którą wkłada się na dno wanny, podłącza specjalny generator ozonu i leży się w tym godzinami, relaksując się i lecząc. O ile czytałem o ozoenie jest to gaz dosyć niebezpieczny, a wydzielany w takich ilościach jak prezentują w TV to chyba lekka przesada... Tam jest wydajność rzędu 3000 l/m ozonu! W wannie robi się po prostu młyn. Przecież to jakby siedzieć na bombie! A tam się wypowiadają specjaliści, lekarze itp.. ozon odmładza, regeneruje, działa przeciwutleniająco itd - no jak można ludziom wciskać taki kit za 600zł? Ciekawe czy ktoś/coś nie wyleci przez ten ozon w powietrze...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawie, tak, jak gorąca kompiel po porządnej porcji wojskowej grochówy:D Tylko w takich warunkach zakaz palenia świeczek:D Doznania murowane:D

Kit wciskają, aż się słuchać nie chce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pomieszczeniu jakies 12m2, w ktorej pracuje ozonaor 1000mg (ustawiony na 50%) ciezko jest mi wysiedziec, a co dopiero do wanny takie cos wkladac ;] ktos z telezakupow chyba chemii w zawodowce nie mial


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekst o działaniu przeciwutleniającym jest boski:)

to przecież super utleniacz.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEGAUTLENIACZ ten trzeci atom tlenu tylko czeka gdzieby się tu przykleić (utlenić). Ten gaz jest przecież bardzo nietrwały.

Nie wiem czy coś daje taka kuracja oprócz dezynfekcji oczywiście ;)


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie działa tak, że odmładza, natlenia skórę (czyli ją postarza), działa przeciwutleniająco (czyli megautlenia), daje relaksujący zapach jak po burzy (czyli szczypie w nos i szkodzi zdrowiu), generalnie jest super kosmetykiem i jest to samo zdrowie. Oczywiscie wszystko poparte "dowodami" uzdrowionych ludzi, ktorzy po godzinnej kapieli czują sie 20 lat mlodsi i pełni zycia, wypowiedzi naukowców i ciężkie badania w "niezależnych instytutach)... ;)))

Ale jak to otrzymało atest (skoro jest antyekologiczne i niebezpieczne)? Poza tym to jest chyba kit w kicie - tego zonu tam jest 0,000000001% w całości...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czemu widzić, kłamstwo i tyle, ja tylko dodam że moja mama chciała tam kupić sokowirówkę, za 300zł, no i znalazła identyczną za 100zeta, może się ją zapytam gdzie to kupiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno nie jets tam nawet 1% ozonu bo nikt by zywy z takiej wanny nie wyszedł. ;)

A lekarze mówią że praca z drukarką laserową (która też jest producentem ozonu) szkodzi choć pewnie jest tam go mało (ale czuć ja się druknie tak ze 100 stron jednym cięgiem)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że w reklamie pada stwierdzenie:

- "specjalny generator produkujący najwyższej jakości czysty ozon". Marketing i pranie mózgu.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym to kupił, w jakiś sposób zmierzył ilość (w %) wytwarzanego ozonu, i podał ich do sądu, możnaby chyba dostać nawet odszkodowanie za "okłamywanie i brak szacunku dla klientów"

PS: żartowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym czy moze byc ozon lepszej lub gorszej jakosci? O3 to O3 i chyba nic tu sie więcej nie wymyśli? No chyba ze bym się mylił...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz ;) rację


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. cos mi siadlo (proxy?) i niektore strony mi się nie otwierają - ale jeszcze podczas tych durnych reklam sprawdzilem ich oferte na stronie (bodajże www.tvmarket.pl) i w ofercie jest za 599zł.

PS. Co mogło siąść, że >niekóre< strony się nie otiweają? Do wczoraj chodziło, nagle... dany adres jakby wogole w sieci nie istniał...a reszta chodzi normalnie. Wie ktoś co to jest?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dns ma problemy


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ozonem to dobre, przynajmniej siedząc w "oparach" ozonu UV nikomu nie zaszkodzi, wszystko ma swoje plusy a Wy sie czepiacie ;)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha to ja wole jednak saune koedukacyjna. tam tez siedzisz w oparach, widoki podziwiasz i mam 100promili pewnosci ze troche zdrowia z tego bedzie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wildtom :

(...) saune koedukacyjna. (...) 100promili pewnosci ze troche zdrowia z tego bedzie

Zdrowia w saunie koedukacyjnej? :haha Chyba myslales o przyjemnosci ;) I bynajmniej nie zwiazanych z ozonem

A wracajac do glownego watku. Gdzies czytalem nie tak dawno, ze z badan statystycznch CBOS wynika ze ok. 70% doroslych Polakow (sic!) nie rozumie tekstów w gazecie codziennej.

To jeszcze moglem przezyc, bo wiadomo ze jak sie chce to statystycznie mozna wiele rzeczy udowodnic sprytnie dobierajac kryteria.

Ale jak bardzo podobna rzecz przeczytalem tez w opracowaniach Pentor ... to mi rece opadly. Dwie niezalezne firmy, a wyniki podobne.

Wiec nic dziwnego, ze puszczajac dowolnie glupi spot reklamowy, ale ladnie opakowany i "potwierdzony badaniami naukowymi" o ktorych mowia aktorzy przebrani w biale fartychy, a wiec kojarzacy sie z lekarzami, a lekarze kojarza sie z badaniami, to jak tylko da sie nabrac 1/10 spoleczenstwa, to i tak sukces finansowy murowany.

A tak poza tym, 70% doroslych Polakow ... to zalamac sie mozna.

Pomyslcie, idzie czlowiek po ulicy i z kazdych 10 mijanych osob, 7 do idioci.

A u nas tylko jeden 14`latek dziala na nerwy ;)

(Adi Zet, nie bierz sobie tego do siebie, to nie bylo personalne ;) )


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: nie ważne czy 70% czy 10% ważne że to "zidiocenie" jest na tyle niebezpieczne że my je odczuwamy choćby patrząc na to co sie dzieje w telewizji czy polityce.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.. ludzie którzy uwierzyli w spadające pluszaki ze ścian i znikającą sałatę z lodówki powinni oddać świadectwo ukończenia podstwówki. Nie chcę tu obrażać elektoratu PiS, ani nie chcę politykować, ale uważam, że sukces PiS wziął się z właściwego podejścia ich specjalistów od PR do społeczeństwa, jako do głupiego motłochu, któremu mozna każdy kit wcisnąć, łącznie z matą ozonową i cosmodiskiem...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jest tak, ze te 70% ma tych 30% za iditow, ktorzy probuja zrozumiec rzeczywistosc i kretynow z pierwszych stron gazet i TV;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - juz dawno przestalem ogladac TV bo nie moglem scierpiec tej papki przeplatanej reklamami. ogladam tylko i wylacznie DVD, aviki itp czyli wybiorczo tylko i wylacznie to co mnie interesuje. jedyne co ogladam w TV to Simpsony(;)), Formula 1 i skoki narciarskie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na reszcie - Kubica w F1


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.