Skocz do zawartości
Adi Zet

kupię rozgwiazdę PILNE

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ jakoś nigdzie nie ma mrożonych rozgwiazd (a były nawet kalmary, jakby ktoś wiedział gdzie je można kupić to proszę o kontakt) to kupię obojętną rozgwiazdę, byle nie żarła korali, najchętniej linkię. musi mi służyć za pokarm dla harlekina bo nie chcę go/jej stracić (ta rozgwiazda słoneczna która przyszła ze skałą na długo jej nie starczy) cena max. 50zł, warszawa i okolice bo przesyłka raczej nie wchodzi w grę (chyba że cena wraz z przesyłką wyniesie 50zł lub mniej)

zależy mi na tym aby szybko ją mieć, bo harlekin nic nie jadło od 3 dni, jak tu nikt nie będzie miał to kupię za 60zł piaskową w korale (choć piotr od 3 dni się nie odzywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, chcesz kupić żywa rozgwiazdę jako pokarm dla krewetki i żeby na długo starczyła? To znaczy co, ta krewetka ma ja zjadać po trochu do ostatniego odnóża i rozgwiazda ma jeszcze żyć?

Jak to jest?


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że nigdzie nie mogę znaleźć martwych (mrożonych) więc muszę kupić żywą. nie wiem jak to jest z umieraniem rozgwiazdy, ale na jednej stronie (mogę dać linka) koleś pisze, że 2 harlekinki zjadły jego linkię w 2 miechy

apropo czerwonej rozgwiazdy, tu masz swoją odpowiedź, przewiń niżej, fromia elegans to właśnie rozgwiazda czerwona, cenę będę mógł podrzucić jak mi odpiszą (zapytałem się na e-mail o ceny właśnie rozgwiazd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci załatwić spore piaskowe za 55zł szt żywe


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nawet jeśli do tewgo dochodzi 25zł przesyłka do wa-wy, no i na kiedy mógłbyś mi je załatwić, bo rozgwaizdy mogę kupić tu w wa-wie po 60zł piaskowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często kupowałam małże w hipermarketach, ale nawet w mrożonkach typu owoce morza nie widziałam w Krakowie rozgwiazd.

Spróbuj ładnie zapytać na pl.rec.kuchnia może ktoś wie, a może ktoś ma kontakt z jakąś ekskluzywną knajpą -oni czasem mają swoje dojścia. Jak dokładnie i grzecznie opiszesz cały problem to może ktoś poratuje

TMK


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMK ma racje... a poza tym mało masz knajp śródziemnomorskich w Warszawie? A byłeś w Auchan? A poza tym postaw się na miejscu tej żywej rozgwiazdy jak ktoś po koleji odgryza Ci rączki, nóżki.... Ja rozumiem że czasem zginie jakieś zwierze w akwa no ale to to już jest drobna przesada...wysyłać zwierze na niechybną śmierć....

Zanim weźmiesz jakieś zwierze to się zastanów Adi czy jesteś w stanie je utrzymać...

Pozdro...

Brr...ale się zeźliłem:/


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do handlujących morszczyzną czym karmią harlehiny, bo wątpie aby rozgwiazdami a co do mrożonych to chyba pudło – o niczym takim nie słyszałem a jadłem już wiele dziwnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad harlekin ,[OT] tak mi się wydaje ze niektórych zwierzaków ne powinno się sprowadzać , no chyba ze na zamówienie dla chętnych posiadających odpowiednie doświadczenie i świadomość. Jest sporo takich bardzo urokliwych , a nie do utrzymania w akwarium. A jak już jest w sklepie to na bank znajdzie się taki który to kupi i zamęczy prędzej czy później. (wyłączając Adiego bo On ma nieprzeciętną chęć posiadania( i opiekowania J) się czymkolwiek żywym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi Zet :

[]

apropo czerwonej rozgwiazdy, tu masz swoją odpowiedź, przewiń niżej, fromia elegans to właśnie rozgwiazda czerwona, []

TU to znaczy Gdzie??


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co dobrze że nie masz kasy, bo byś namordował dużo zwierząt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to piszesz do Adiego ;) o tym mordowaniu ...bo zaraz przejde sie pod Twoją klatkę a mam niedaleko ...;)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że do Adiego:););) Adi chcesz acroporki to może skusisz się na moją seriatoporę, ale już nie ma potrzeby wysyłać jej PKP:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE ROZGWIAZDY NIE Ą JADlne:Dnidzie w polsce ich nie kupisz w sklepie spożywczym.adi ta krewetka to jest na dużą rafe z duą ilością dzikich małych rozgwiazd


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyglądają tak smakowicie:D ale faktycznie teraz jakoś mi świta że nigdzie nie widziałem żeby je podawali...ośmiorniczki i owszem ale rozgwiazdy faktycznie nie...

Pozdrawiam

Grzesiek


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżowce są mniam mniam wiec rozgwiazdy moze też;)

ADi może uda się jakoś nabrać, weź filet z mintaja i wytnij małą rozgwiazdę ;) a nóż widelec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no darel s mi pisał że w pizzy morskiej miał rozgwiazdę, poza tym wejdź na www.atollzoo.com.pl i dopiero kliknij sklep, potem szkarłupnie, i tam będzieta rozgwaizda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi jak nie masz rozgwiazd to kup takie ususzone,namocz i podawaj jej może będzie żarła


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suszone są w sklepach z odzieżą indyjską ;) jak zresztą i muszle dla pustelników.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.