Skocz do zawartości
błażej

akwarium na skale i pichu z innego (dojrzałego akwarium)

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie...

musze postawić mały baniak dla langusy (jak narazie est mała)ponieważ boje się żę mi wytnie drobn obsade w innym aqwarium.zamieżam użyć wody z dojrzałego aqwa (całości) oraz skały i piachu tesz z tamtego.kiedy mozna to aqwa zasiedlić langustę (małe aqwa ma 54l i będzie pracować na miniflotorku.czy można zaraz przenieść stwora??


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie jak masz wszystko dojzale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi wyjasni co sie dzieje i czy długo to potrwa,pojawiło mi sie na piachu i zywej skale cos brazowego irosciagliwego,i robi sie tego z kazdym dniem wiecej , wyflada to troche jak "flegma" tylko ze brazowa i czesto owija sie wokol babli powiewtrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyjano!!to normalka.czekaj aż samo zniknie(u mnie po miesącu)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyjano - temat walkowany wielokrotnie przez rozne ofiary tego paskudztwa, bakteria typu "pojawiam sie i znikam". Swiezo zalozony baniak ? - normalka mozna rzec, pojdzie sobie jak wszystkie inne plagi okresu dojrzewania. jesli baniak stoi juz dluzej to mamy do czynienia z cyjano "czystowodnym" ktore samo z siebie raczej nie znika. metod walki z nim jest tyle co metod walki z kacem - kazdy dotkniety ma swoja. wklep w "szukaj" cyjano, cyjanobakteria a zostaniesz oswiecony tuzinem linkow o poczatu "o Boze, co to" "Ratunku!!" "Co to za cholera" i innych rownie malowniczo oddajacych zalety tej plagi., Powodzenia :)

EDIT

hyhy, Blazej, szybszy byles o sekundy :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje ,przerazalo mnie to nie co ,ale skoro samo zniknie to jestem juz spokojniejszy.pojawilomi sie to po dolozeniu nowej skały.baniak 150l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to normalka, u mnie pojawilo sie po przestawieniu jednej pompy :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.