Skocz do zawartości
adam1203

KSW 20

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe i 3 paki w kieszeni :queen::animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Edytowane przez kmirko (wyświetl historię edycji)

*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nyndza... Jeden wygrał, drugi nie przegrał, sędzia zrobił dobrze czyli 3:0 dla KSW :thumbdown: Chodzi o drugą walkę


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

za szybko przerwał :(

nie dziwie się ze był spór z sędzią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego przerwal ?? pewnie zeby wiecej miejsca na reklamy bylo :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek Wiśniewski który przegrał w tej walce to były piłkarz GKS Jastrzębie naszej lokalnej drużyny piłkarskiej. Nie wiem gdzie on się pcha do KSW


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

a dlaczego przerwal ?? pewnie zeby wiecej miejsca na reklamy bylo :p

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze sie uczy :) juz ma duzo lepsza kondyche , choc ten przeciwnik to tez nie pierwsza liga .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzian brawo


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zamknął usta co nie którym osobą ...

Heh, dobre :D Rywal naszego najwybitniejszego zawodnika MMA to facet z sześcioma walkami na koncie, z czego dwie przegrane. W ciągu ostatnich 9 lat przeciwnicy, z którymi Grek wygrał, odnieśli w sumie jedno zwycięstwo. JEDNO! Konfrontacja takich zawodników to kpina z kibiców. Jeśli tak ma wyglądać pięcie się po szczeblach kariery Mariusza, to niedługo będzie jak w dowcipie - tak mu przywaliłem, że wszystkie kredki z tornistra się wysypały...

Pudzian nie jest w stanie pokonać przeciętniaków z MMA, takich jak Thompson (nawet przy litościwym skróceniu dystansu walki do dwóch rund), a wygrywa tylko z emerytami dorabiającymi objazdowym przegrywaniem walk, jak Bob Sapp, z ludźmi całkowicie w MMA nieznaczącymi, jak Piliafas, lub z zawodnikami nie istniejącymi w parterze, jak Butterbean (zresztą przy walce na zasadach K-1 z Eschem złamanego grosza bym na Pudziana nie postawił). Mówienie, że to rozwój i coraz lepsi przeciwnicy, to mydlenie oczu. Bardzo chętnie obejrzałbym postępy i walkę Mariusza chociażby z kolejnym średniakiem pokroju Colossusa. Nie łudźmy się, wiek 35 lat to deczko za późno na łapanie podstaw. W MMA Pudzian nie będzie nikim więcej niż lokalnym bohaterem, a i to przy uważnym doborze przeciwników. Ludzie nie mający pojęcia o tym sporcie i sezonowi fani będą się kolejnymi walkami emocjonowali, a dla reszty będzie to co najwyżej zabawnym przerywnikiem między kolejnymi galami UFC czy Strikeforce. Czas pokaże czy mam rację, czy może jestem zbyt mało spostrzegawczy na dostrzeżenie prawdziwego talentu :whistle:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobre :D Rywal naszego najwybitniejszego zawodnika MMA to facet z sześcioma walkami na koncie, z czego dwie przegrane. W ciągu ostatnich 9 lat przeciwnicy, z którymi Grek wygrał, odnieśli w sumie jedno zwycięstwo. JEDNO! Konfrontacja takich zawodników to kpina z kibiców. Jeśli tak ma wyglądać pięcie się po szczeblach kariery Mariusza, to niedługo będzie jak w dowcipie - tak mu przywaliłem, że wszystkie kredki z tornistra się wysypały...

Pudzian nie jest w stanie pokonać przeciętniaków z MMA, takich jak Thompson (nawet przy litościwym skróceniu dystansu walki do dwóch rund), a wygrywa tylko z emerytami dorabiającymi objazdowym przegrywaniem walk, jak Bob Sapp, z ludźmi całkowicie w MMA nieznaczącymi, jak Piliafas, lub z zawodnikami nie istniejącymi w parterze, jak Butterbean (zresztą przy walce na zasadach K-1 z Eschem złamanego grosza bym na Pudziana nie postawił). Mówienie, że to rozwój i coraz lepsi przeciwnicy, to mydlenie oczu. Bardzo chętnie obejrzałbym postępy i walkę Mariusza chociażby z kolejnym średniakiem pokroju Colossusa. Nie łudźmy się, wiek 35 lat to deczko za późno na łapanie podstaw. W MMA Pudzian nie będzie nikim więcej niż lokalnym bohaterem, a i to przy uważnym doborze przeciwników. Ludzie nie mający pojęcia o tym sporcie i sezonowi fani będą się kolejnymi walkami emocjonowali, a dla reszty będzie to co najwyżej zabawnym przerywnikiem między kolejnymi galami UFC czy Strikeforce. Czas pokaże czy mam rację, czy może jestem zbyt mało spostrzegawczy na dostrzeżenie prawdziwego talentu :whistle:

Jak Pudzian był Strongmenem to wszyscy nosili go na rękach jaki to on nie jest super a teraz jeśli próbuje sił w mma to wszyscy uważają go za partacza. A co mają mu dać od razu rywala pokroju Velasquez, Dos Santosa czy Cormiera ?? Każdy tak zaczynał. Będą większe umiejętności będzie lepszy rywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.