Skocz do zawartości
szaman

[Z/K] Montipory i hystrix na miękasy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Braci Wrocławska, machniom?

Swego czasu od jednego z forumowiczów z Kędzierzyna kupiłem kilka montipor, naszczepionych na podstawkach. Nadal je mam, ale przyrosty są niewielkie. Cóż, nano30 AquaEl'a pewnie nie jest dobrym dla niech rozwiązaniem, może ktoś ma więcej światła i będą rosły. Capnella imbricata, sarcopython, euphylia grabrescens mają się w najlepsze, a twarde stoją (a nie rosną :-(

Krótko - zamienię 4 szt. montipora digitata 02 i 1 szt. seriatopora hystrixa na coś z miękasów, bez wysyłek, we Wrocławiu. Proporcje wymiany do ustalenia mailowo na pw, proszę o podanie propozycji i numeru telefonu, zakręcę, pogadamy. Może jakaś dopłata, jak coś będzie fajnego.

Może ktoś ma za dużo clavularii, może jakaś ricordea, jakieś grzybki, jakieś zoa na małej skałce (chyba, że dostanę również szkolenie, jak je naszczepić, bo coś mi ostatnio nie wyszło), słowem jakieś fajne korale, które nie wymagają niewiadomo jak dużego baniaka, a w małym dadzą radę i będzie kolorowo.

Aha, żeby nie było, że nie mówiłem. Jakiś czas temu od jednego z kolegów z Wrocławia przytargać musiałem apitasie. Są malutkie, widziałem ich kilka, wunderwaffe jeszcze nie mam, ale kupię w przyszłym tygodniu, ma być dostawa w bzyczącym sklepie we Wrocku ;-) Uprzedzam, żeby nie było zdziwienia. Może komuś to nie przeszkadza, bo ma zasoby żerne na to cudo i weźmie.

Załączam fotkę z wczoraj. Tyle miejsca na skale do obsadzenia, na razie tylko glony wapienne mają używanie.

Szaman

post-6692-0-00384000-1348159727_thumb.jpg


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.