Skocz do zawartości
natalia83

Błazenek (Mauritian anemonefish) z ukwiałem w komplecie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam mojego półrocznego błazenka- Mauritian anemonefish w komplecie z ukwiałem. Minimalny litraż do jakiego zgodzę się go oddać to 100l. Błazenek śliczny, wypasiony, zdrowy, bardzo inteligentny i żarłoczny tak jak ukwiał :) Ukwiał przy maksymalnym napompowaniu ma jakies 15cm średnicy. Nie polecam błazenka do szkła w którym juz są jakieś inne błazny, bo potrafi porozstawiać je między skałami (dlatego u mnie niestety jest w karcerze), chyba że ktoś podejmie się dobrania mu parki. Nie wysyłam, odbiór tylko osobisty. Zaznaczam, że mogę potrzebować pomocy przy wyjęciu ukwiała ze skały bo wlazł tak głęboko między szczeliny jednej skały, że stopy już od daaawna nie widziałam. Cena za komplet 150zł


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnulek z domkiem nadal czeka :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła PW.


pierwsze 45 litrów - start 30.08.2009

trwają prace nad czymś większym :D

start czegoś większego 18.09.2011 (710 litrów)

akwa 530 litrów + sump 180 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Tak obserwuję Twoje ogłoszenie i nie wiem co zrobić. Mam juz dwa takie błazenki z ukwiałem i mam ochote sprawdzić co sie będzie działo po dodaniu trzeciego. Wszystkie moje ryby to własnie takie sieroty których ktoś chciał sie pozbyć.Na dodatek to same łobuzy. Dwa błazny takie jak Twój , dwa dascyllusy, pacaganelka i salarias. Miała byc rzeźnia, a wszystkie żyją w zgodzie. Jakby cena jeszcze spadła to mógłbym przygarnąć te Twojego łubuza.

Pozdrowienia


180 l. 2 x JVP-101. Led DIY 90W. LPS, SPS. Całość obecnie (jak jest słońce) napędzana z fotovoltaiki.

60 l. Ocellarisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak by kolega wpadl po kolezensku, do ciebie,ktory jest wlasnie w szczecinie poszlo by za 130?


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z powodu problemów z internetem dopiero teraz odpisuje że błazenek jest wstępnie zarezerwowany. Przepraszam


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zainteresowana blazenkiem z ukwialem ecz musialabym rozwiazac problem logistyczny ...


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parka już pojechała do nowego domu. Temat do zamknięcia :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.