Skocz do zawartości
Raffy

allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny sprzet ciekawe jaka cena??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tysiące!


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko tyle


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że pierw sprzedający powinien kupić sobie słownik na innej aukcji :). polska język-trudna język...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każdy przywiązuje do tego taką uwagę?????

Mi to akurat nie przeszkadza :) ważne aby pierwsza i ostatnia litera była na miejscu reszta może być byle jak :) a oto przykład

Bdanaia na agnilesikm uiwnerstyecie dodowzą, iż nie ma zanczinea w jikaej kelojności znujdają się ltiery w wyazrie, wnaże jest jydenie aby pirwesza i ostitana ltiera była na włiścawym miejscu. Rszeta może być zepułnie pozemianiana ale wcąiż mżona cztyać bez żydnach preblomów. Dzeije się tak dletago, że nie czatymy kelojno letiry po letirze, ale od razu całe sołwo.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widać nie każdy, skoro cały czas pojawiają się takie rewelacje. Chodzi tu o kulturę-niekoniecznie bakteryjną... No i precyzję języka, bo do czego ma mi służyć odbieniacz... do odbieniania???W takim razie go nie potrzebuję bo nie mam biany:). Czepiam się bo takie są baby:D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewa :

No jak widać nie każdy, skoro cały czas pojawiają się takie rewelacje. Chodzi tu o kulturę-niekoniecznie bakteryjną... No i precyzję języka, bo do czego ma mi służyć odbieniacz... do odbieniania???W takim razie go nie potrzebuję bo nie mam biany:). Czepiam się bo takie są baby:D

:) Bogu dzieki nie wszystkie :)


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raffy, fajny tekscik odkopales :) naprawde cool :)

Faktycznie czyta sie bez najmniejszego problemu.

Az chyba go sobie gdzies skopiuje ... bardzo pouczajace :)

@Ewa, po Twoim pierwszym poscie przeczytalem tekst calej aukcji JESZCZE RAZ, i nadal nie widzialem zadnego bledu.

Dopiero po zwroceniu uwagi na konkretny wyraz zobaczylem blad.

Mi tez przeszkadzaja pewne RAZACE bledy, ale literowek juz bym sie tak bardzo nie czepial.

Natomiast jest juz dno calkowite, jak ktos pisze z niechlujnoscia fonetycza np. /z kond/, /weszlem/ i inne tego typu kwiatki.

A co do samej aukcji, jakby tak policzyc wszystko co jest w zestawie, to cena nie jest specjalnie wygorowania. Powiedzialbym ze bardzo umiarkowana.

Chociaz jeszcze zalezy co to za Ph-komputer.

No i ta skala ... w cenie aukcji, czy platne extra.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak mnie naszło na dorzucenie 3 groszy, najbardziej mnie rozśmieszyły cyt.:"3 amphitriony", OK już się nie czepiam :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Ewą. Amphitriony są najlepsze ale obódowa też niezła. Z drugiej strony musimy pochwalić autora za szafkę. Na naszym forum widziałem kilka razy "szawka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ogulnie akwa i sprzet niczego sobie tymbardziej ze jestem jeszcze siusiumajtek w akwarystyce morskiej ale za 4 tysiace kupic taki sprzet to byo by niezle a niekarzdy musi znac poprawnie pisac po polsku prawda???

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena za zestwik faktycznie na razie dosc niska, u mnie sama percula bez zadnych extrasow chodzi po 1200 euro a klient jednak sporo rzeczy tam doklada


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja MIAŁEM PROPOZYCJE KUPIENIA CZEGOŚ TAKIEGO ZA 2500ZŁ BEZ TEGO EXSTRA. AQWA MIAŁO LAMPĄ , ODPIENIACZE, POMPAMI ITP.


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.