Skocz do zawartości
S_Y_N_E_K

czy warto kupować coś takiego jako Ph-metr

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem to na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78882759

i

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78882843

czy warto któreś z tych urządzeń stosować w akwarium

jak myślicie czy taki miernik jest dość dokładny??

czy warto go kupić??


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy za 99 to do 120 bym licytował ale warto zadać pytanie czy jest z sądą i czy ona też jest nowa czy można ją kalibrować i czy da sie ja zastąpic inną.

Jeżeli nie da się ją zastąpić inną to jest to jednorazówka i więcej niż 120 bym nie dał.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie mysle o tym samym co kol.khmer co z elektroda i jak wyglada cala reszt tej zabawki


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zadalem takie pytanie a odp taka ja sie na tym nie znam lezy w pudelku i czeka na kupca


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orindaben :

ja zadalem takie pytanie a odp taka ja sie na tym nie znam lezy w pudelku i czeka na kupca

OK - nie zna sie ale chyba zeskanować

instrukcje moze ??

Wiele to może pomóc kupujacemu

Tynio

Pozdrawiam


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz nie do mnie ale moge jej to podpowiedziec


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem licytować konduktometr chyba Merazet? na Allegro sprzedający pisze nówka ja patrze że to konstrukcja z przed conajmniej z 6-7 lat owszem wyglądał jak nówka, to pisze co z elektrodą jak była przechowywana itp.sprzedający zmienił tylko opis na allegro na używany i tyle.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem .teraz czekam na odpowiedz choc ten drugi bardziej mi przypadl bardziej taki fachowy choc moge sie mylic


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na odpowiedz chyba ze dwa dni i nic :)(


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził się skupić na sondach czy są uzywane i zamienne i czy układy są do kalibracji. Jeżeli nie, to kupić ten tani one i tak mają kompensację temp. czyli wartość odczytanej temp. nie ma znaczenia, a po co przepłacać za coś co może ze 2 lata pochodzi - jeżeli sąda jest niezamienna lub brak możliwości uzupełnienia płynu


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.