Skocz do zawartości
thcskiba

mikser wapienny prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam wlasnie kupilem mikser medikowski ks1000 i mam w zwiazku z tym pytanie jak dlugo powinien byc wlaczony mieszalnik czy ma chodzic caly czas czy tez ma sie wylaczyc przed zalaczeniem pompy dozujacej woda z dolewki dozowana jest tylko noca przez pompke perystaliczna dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki widze ze mikser wapienny to nowosc bo nikt nie potrafi sie wypowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kazdy ignoruje pytanie, na ktore odpowiedz mozna znalesc przegladajac archiwum.

Odrobina wlasnej pracy, a nie "kawa na lawe"


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W reaktorze wapna miesza się non stop ,a z miksera pobiera się tylko przeżroczysty roztwór,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego thcskiba!

Nie zlosc sie na forumowiczow bo wydaje mi sie ze ok 1 w nocy w Nowy Roku to koledzy moga mieszac zdecydowanie co inngeo niz Ca;)

Szczesliwego Nowego Roku z nowym mikserem Ca!

Qlfon


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon, swiete slowa, zaprawde swiete :) :) :) :)

(w kwestii mieszania czegos innego niz Ca oczywiscie :D )

A co do glownego tematu, sa rozne szkoly, sa tacy co zaczynaja mieszac na godzine przed zakraplaniem do akwa, a w czasie samego podawania nie mieszaja.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt zla moja wypowiedz wrocilem lekko zmiksowany z przewaga na zmiksowany patrze na mikser byl caly czas wlaczony a tam dziwna rzecz tam plywaja "fafoly" trudno mi to opisac wygladalo to jakby wapno sie scielo plywaly drobne czstki wczesniej bylo ok cala zawiesina byla w dolnej czesci i byla jednolitej konsystencji dlatego spanikowalem

a tak dla wszystkich szczesliwego nowego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikser ma chodzić non-stop. Jeżeli pojawiają Ci się farfocle, to znaczy że coś nie tak z wodą RO. Powinna być mętna zawiesina na dole i w miarę przejrzysty roztwór na górze.

Mam taki mikser i tak to u mnie wygląda.


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm dziwne na gwiazdke sprawilem sobie nowy wklad Filmteca przy okazji wymienilem prefiltry oraz zywice wiec z woda powinno byc wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie chodziło o jakość ze względu na membrany, czy prefiltry. Czasami duża zawartość CO2 płata figle. Daj mu chwilę to się uspokoji. Zobaczysz...


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.