Skocz do zawartości
natalia83

Trochę miękasków na początek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż fajny zestawik dla początkujących czyli:

Kolonia brązowo, fioletowych zoa z różowo zieloną mordką- ok,. 10-15 szt. z podstawką- 20zł

Ładna duża szczepka clavulari szczepa ok 4x15cm- bez podstawki, sama plecha, ale wystarczy położyc na skałce czy przy szybie- 35zł

Pojdyncze ładne grzybki czerwone Discosoma śr. tego ze zdjęcia jakieś 5-6cm- 10 zł

Szczepka zrobiona z Korala matki 3 główki LPS Caulastrea na zdjęciu - 35zł

Gratis dodam szczepkę Briareum również sama plecha, jakiej wielkości będzie wszystko zależy ile uda mi się w jednym kawałku zdjąć ze skały do tego kilka zoa brązowych z zieloną mordką i kawałek niebieskiej gąbki.

Możliwa wysyłka PKP jeżeli jest bezpośrednie połączenie ze Szczecina lub wymiana na krewetkę pistoletową z rodziny Alpheus dla mojej samotnej babeczki.

Koszty wysyłki ponosi kupujący w wysokości 35zł. Sprzedaję w komplecie, bo jest tego za mało na pojedyncze wysyłki.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Koraliki są piękne. Szybko się rozwinęły. Dzięki wielkie. Co do zdjęcia postaram się zrobić tak szybko jak to możliwe. Z chęcią dodał bym + tylko nie wiem jak. :blushing: Jak byś opisała na pv jak to zrobić to dodam. Dzięki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.