Skocz do zawartości
błażej

robi ktoś zakupy na niemieckim ebay??

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie....

ja nie moge ich zrobić i zresztą nawet niewiem jak bo niemieckiego nie znam...czy jest ktoś kto może bardzo lubi robić zakupy i mógł by mi kupić (zalicytować pompke tunze):)


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to smk cos tam kupowal, spytaj jego.


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc przeslania pieniedzy (Euro) na konto sprzedajacego? Jezeli tak to napisz jaka pompke chcesz i do ilu licytowac.

Mam nadzieje, ze sprzedajacy wysle ja bezposrednio do Polski ale za ile?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt wysylki do Polski do jedyne cos kolo 15 euro, przynajmniej tyle musialem zaplacic jak zamawialem kilka miesiecy temu koszulki na ebayu. Przeliczajac to na nasze marne zlotoweczki jest to koszt 60 zl a wiec przy malych zakupach moze okazac sie za duzy.

Ja to kiedys rozwiazalem kupujac na ebayu i proszac o wysylke na adres kolegi ktory mieszka w berlinie i co tydzien jest w polsce. Zawsze to 10 euro do przodu :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alex - TAK Ostatnio jak oplacalem Premium do http://rapidshare.de

Wszystko odbylo sie szybko i bez problemu.

Ale niestety nie wiem na jakiej zasadzie odbywa sie to na ebayu :D

Prawdopodobnie po aukcji to co musisz zaplacic gosciowi placisz w paypal automatycznie.

W moim przypadku bylo tylko kilka klikniec. Zaklada Ci konto w paypal i placic np podajac numer karty itd.

Taka transakcja jest automatyczna. Od razu dostalem mejla z loginem i haslem.

W przypadku inteligo nie pobralo mi zadnej prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare razy kupowalem na niemieckim ebay , rada dla kupujacych z polski , przeczytac czy sprzedajacy wysyla za granice a jak nie ma szczegulow to zapytac, przelewm w niemieckim banku (ja mam blisko do nich bo mieszkam kolo granicy)zwiazany jest czasami z niezla prowizja , nawet jesli wplaca sie w oddziale banku w ktorym gosc ma konto (w polsce czegos takiego nie ma)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno z doswiadczenia, przy licytowaniu napisz sobie gorna granice ceny na kartce i postaw kolo kompa, w 99% w ostatnich chwilach licytacji podbijaja jak wariaci , jak dasz sie poniesc to zaplacisz wiecej jak za nowke :)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje na niemieckim i amerykanskim ebayu dość czesto

tak jak inni pisali w poprzednich postach - sprawdz najpierw czy sprzedający wysyła poza niemcy (weltweit, europa)

opis mozesz sobie bardzo prosto przetlumaczyc na http://babelfish.altavista.com (podaj całego linka i ci przetłumaczy całą stroną)

przelew mozna wykonac z kazdego polskiego banku, ale ja akurat biegam wplacac do banku za granice przy okazji rozliczania sie z niemieckimi touroperatorami za wycieczki :)

a do wygrywania aukcji polecam www.snip.pl - ale tomik ma racje że ceny dosłownie w ostatnich 10min skacza do czasem masakrycznych


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co orietowalem sie w Kredyt Banku przelew za granice 200 euro to koszt .........

I tu w zaleznosci czy pokrywasz koszta tylko naszego banku czy i banku niemieckiego.

Koszt przelewu to jakies 25 zl ale gdybys wszystko chcial pokryc to 100 zl.

A nie sadze zeby koles byl tak spoko zeby pokryl jakies koszty, wiec koszt przelewu to jakies 100 zl :)

Oczywiscie kazy inny bank policzy to inaczej ale jest to jk najbardziej zalezne od kwoty ktora chcemy przelac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety - dlatego place przy okazji jak jestem w niemczech

citibank ma promocje ze jak sobie sam placisz SWIFTem przez net to masz "za darmo" czyli placisz połowe :) (za darmo jest ta czesc jaka nalicza citibank a druga polowe nalicza bank odbiorcy)

Ta sama zasada dotyczy tez kont citi gold - tyle ze tam cały czas jest za darmo a nie w promocji


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.