Skocz do zawartości
darekkuku

kupię wodorotlenek wapnia

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś posiada lub bez problemu mógłby kupić i mi wysłać (albo dać namiar) będę wdzięczny , kupowałem kiedyś we Wrocławiu w CHEMII ale oni już nie handlują i ciężko teraz mi znaleść

pozdrawiam

darekkuku

p.s chodzi mi o opakowanie 0.5 kg za cenę ok 26 zł (pewnie jeszcze gdzieś są ,bo dzwoniłem do Gliwic do POCH i tam podrożał do 46 zł netto za 0,5 kg):szok

a jeśli jest gdzieś taniej to po co przepłacać:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep erybka.pl i korale.pl oferuje ten towar w przyzwoitej cenie


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a wlasciciel eRybka jest jak najbardziej ok wiec dzwon i zamawiaj:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca to ten sam towar kalkwasser mix Aqua Medica to nie to samo szukam jednak dalej:wink


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaka firma cie interesuje bede w boti moge ci kupić i wysłac dokladasz do tego browara i oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

browara masz za chęci:yes ale ja szukam zwykłego odczynnika chemicznego w Botii tego nie ma ,jedynie w hurtowni lub sklepie chemicznym ok poszukam jeszcze bardziej na własną rękę dzięki

pozdrawiam

darekkuku


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darekkuku, wyślij zapytanie do erybka, skoro ma do baillinga to pewnie wodorotlenek wapnia też móglby mieć.

@piona, będę w czwartek kolo Łodzi, jeśli coś wiesz na temat zatowarowania w twarde w botii to daj znać. Nie wiem gdzie jechać na gielde czy do AM (oni mają mieć podobno dostawę). W dwa miejsca nie dam rady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darekkuku- nie podawałem ci informacji o jakichś firmowych akwarystycznych środkach do morskiego tylko właśnie czyste odczynniki chemiczne. Zobacz sobie w tych sklepach w działach Balling np. w erybka są produkty POCH http://www.erybka.pl/index.php?cPath=1_199&osCsid=ab3052570f5190a0b7db2e0f83a62607


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rah- masz rację zadzwoniłem do erybki i faktycznie tam mają ,ale już w tej wyższej cenie ,więc pozostaje njtańszy aquamedic ,kiedyś taniej wychodziło z POCH


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten aquamedica jest cos warty?? Bo slyszalem o nim negatywne opinie.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno mi powiedzieć , wodorotlenek rozpuszcza się w 100% ,a aquamedic jest jakby zmieszany z jakimś proszkiem i zostaje jakiś taki osad niby Ph ma ok 12,5 ale jednak.....


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie nie wyglupie ale u mnie takie rzeczy sie w aptece kupuje. jak nie maja na stanie to zamawiaja w 24h. kupilem tak Magnesiumchlorid, Magnesiumsulfat, a ostatnio wodorotlenek wapnia i nie bylo problemow


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wygłupisz sie bo mieszkasz w normalnym świecie,

już kiedyś słyszałem ,że w niemczech takie odczynniki w aptece można kupić , a ile kosztuje 0,5 kg tak z ciekawości spytam


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem 1 kg i placilem cos kolo 11 euro za wapn, magnez tez cos kolo tego kosztowal zdaje sie, to juz dosc dawno kupowalem i nie pamietam. z ciekawosci - pytales sie w aptece czy od razu zalozyles ze nie maja ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.