Skocz do zawartości
Raffy

oddam Xenie

Rekomendowane odpowiedzi

oddam dośc sporo xeni jestem z Białegostoku moge wysłać pkp ale nie pokrywam kosztów transportu

koszt to jedynie 0zł + przesyłka (okoła 5-7 dość sporych krzaczków)

Oddaje bo mi sie strasznie pleni zostawiam sobie tylko kilka malutkich krzaczków.Wole oddać niż wyrzucić bo wiem że napoczątku taka xenia(przeważnie pierwszy koral) daje tyle radości.. :)

fotki można obejrzeć tutaj

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=4675


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi posejdon,Thalion był pierwszy (mam zamiar wysłać ją jako całość nie szczepek tu szczepek tam-za duzo przy tym latania i tak robie to haretatywnie:D) Thalion sprawdź czy jest bezpośredni dojazd pkp z Białegostoku do Rybnika i prosze o kontakt na gg lub maila paletka6@op.pl lub telefon 6547409(pytać o Rafała) jeżeli nie będzie jak wysłąć tej xeni do rybnika to pojedzie do myszkowa :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ciezko z tymi pociagami :/ do Rybnika zaden nie jezdzi do Gliwic takze. Tylko do Katowic jedzie bezposredni o 6 rano (do myszkowa takze ten) hmm macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka kurierska w 24h a nawet szypciej jak się znajdzie jakąś sensowną firme spedycyjną.

Pozdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurier to chyba nie zabardzo przy takiej temperaturze (około -10);/.Thalion albo coś wymyślisz i dasz znać albo xenia pujdzie komuś innemu (posejdon następny w kolejce :))


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raffy jak niechce ci się wstawać o 6 to do mnie jest pociąg o 14:15 kierunek nowy sącz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]

Czy zauważyliscie ze AdiZet nie rzucil sie do żebrania o tą Xenie? Normalnie cud jakis.. albo znak czasow... Oj... cos sie zmienia w swiecie... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrka 6.05 za wczesnie ;P w tygodniu nie mam jak a w niedziele też nie zabardzo ;/

jeżeli nie ma innego pociągu to wyśle ją komuś innemu(Przykro mi)

adjemis skontaktuj sie ze mną

Kraszan*

Adi nic ode mnie nie dostanie choćby mi dopłacić chciał(już on o tym wie) za to że pisze brzydkie słówka do mnie na gg np."Wypieprzaj"


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jeju kraszan i czym tu się podniecać? przecież już chyba wiesz że pękło mi akwa i teraz muszę to jakoś doprowadzić do porządku do 20 stycznia kiedy jadę do łodzi i do tego dostanę jakieś szczepki od piony (pozdro dla niego). a no i tyle xeni to bym chyba nie chciał wciskać do 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raffi muszę konczyc na dzis z netem jak mozesz to pusc mi slepaka lub smsa na 500 208032 to oddzwoniem pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nikt nie wezmien lub nie bedzie miał możliwości to ja mogę wziąść tą xenie

połączenie kolejowe jakieś powinno być z Przemyślem

bardzo chętnie bym wzioł gdyż odpalam akwa


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec bierzcie. Jakby ktos mial jakies szczepki do oddania z moich okolic lub skads gdzie jest polaczenie bezposrednie do mnie to z checia przyjme. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.