Skocz do zawartości
Stani

Sera Marin Silicate Clear na sylikaty krzemiany

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry,

ale co to ma ma byc na Forum (post Lufta)

Odchodzimy od pewnych obowiazujacych zasad ?

Popieram "Targowisko" ale zasady sa obowiazujace dla wszystkich.

Ps: musialem tu napisac, poniewaz "moderoter" i autor postu raczyl swoje ogloszenie "zabetonowac".

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem ofertę w ramach płatnej reklamy. Funkcja moderatora nie ma tutaj nic do czynienia.

Pozdrawiam

Mariusz Frej


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to gdzies.

Napisz w Targowisku pod literka (s) , jak od innych wymagasz.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cho...e nie moge znalezc działu salaris... jak w "onecie" reklama na chama.

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moderator bedzie pisal gdzie zechce ?

Co ten post robi w aktualnej dyskusji ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, dzisiaj coś ludzie podminowani w realu widziałem.

Mam swój dział Salarias i sobie go uzupełniam. Mam takie prawo, które sobie wykupiłem.

Przykro mi, ze masz to gdzieś.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten dział ???? LUDZIEEEE CO SIE DZIEJE ??? świat dziadzieje... i te forum też...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani z całym szacunkiem ale nie rozumiem co twój temat miał wnieść ? Mariusz ma swój "dział" reklame za którą zapłacił i nic nam tak jakby do tego. Jeśli kogoś uraziłem, obraziłem przepraszam :unworthy:


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft,

sorry, powiem powaznie , cenilem Twoje wypowiedzi. Wykupiles cos, co mi nie przeszkadza ani finansowo, ani moralnie. Po prostu nie pootrafie dyskutowac z kims, kto ma wieksze prawa. Trudno , sprawa kasy.

Gdyby to bylo mojne forum, to bym Ci powiedzial jedno slowo na s.... z tymi Twioimi prawami.

Twoje ogloszenie nie ma prawa byc tu pokazane. Trzymaj sie.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft,

sorry, powiem powaznie , cenilem Twoje wypowiedzi. Wykupiles cos, co mi nie przeszkadza ani finansowo, ani moralnie. Po prostu nie pootrafie dyskutowac z kims, kto ma wieksze prawa. Trudno , sprawa kasy.

Gdyby to bylo mojne forum, to bym Ci powiedzial jedno slowo na s.... z tymi Twioimi prawami.

Twoje ogloszenie nie ma prawa byc tu pokazane. Trzymaj sie.

:( Jakby człowiek nie zrobił to i tak widać będzie źle. Idę na łyżwy. Dzięki kolego za uczynienie mojego wieczoru miłym :/


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dział "

Dział dla Sponsorów" a nie "salaris"


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salarias jest sponsorem


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi haha co komu nie pasuje? Stani co Cie gryzie? W czym przeszkadza Ci reklama salariasa? Czy inne są ok? OMFG..

Sorry ale o tym samym pomyślałem :)


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszkowi chodzi pewnie o to, że normalne ogłoszenia nie są pokazywane w ostatnich 20 postach, a ogłoszenia sponsorów są. Czyli normalny handel wrzucono do forumowego getta, a miejsca tych postów cichcem zajmują ogłoszenia sponsorów.

Postulaty m.in. chyba samego Staniego, żeby udało się wyłączyć posty targowiska z tablicy głównej - życzenie zostało spełnione po chyba pół roku debat i Waszych propozycji. Ogłoszenia sponsorów cichcem nie zajmują, tylko albo oficjalnie są w obiegu na tablicy głównej jeśli jest temat w "ruchu" (ludzie piszą), albo tak jak ogłoszeniu Sera Silicate Clear, który jest zamknięty szybko znika w dole tablicy, zasłonięty nadpisanymi nowymi treściami klubowiczów.

pozdrawiam

luft


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli ktoś czegoś nie rozumie, albo nie akceptuje regulaminu na który ogół się zgadza, nie uprawnia go do ubliżania komuś. Stani jedyna osoba która w tym temacie traci to Ty, wyluzujmy, piwko na wieczór, głęboki oddech i wsio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio :animier: :animier: :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard nie chciałem się udzielać ale jakoś mnie tknęło. Tak bronisz kolegi Lufta (widziałem Twoje logo na stronie Maxsp..pl) dlaczego :) ?. Bez urazy oczywista.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft,

milego jezdzenia na lyzwach. My tu w tym czasie pokombinujemy, jak dodac prawidlowe, wedlug Ciebie ogloszenie.

Tylko juz nas nie ucz, ze najpierw trzeba napisac w odpowiednim dziale "(S)" itp. Po prostu spokopjnie lyzwoj

A my tu w miedzyczasie podpytujemy:

A na pytanie, co tam jest, otrzymujemy odpowiedz;

Das ist die Antwort:

Die Zusammensetzung ist (wie allgemein üblich) ein Betriebsgeheimnis, wir bitten um Verständnis!

Viele Grüße

sera GmbH

Dr. Bodo Schnell

co po naszemu oznacza; tajemnica... To znamy. Jesli masz lepsza odpowiedz, to mow, ale oczywiscie jak wrocisz z lyzwe i bedziesz mial czas lub wiecej wiadomosci niz Sera.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Luft,

milego jezdzenia na lyzwach. My tu w tym czasie pokombinujemy, jak dodac prawidlowe, wedlug Ciebie ogloszenie.

Tylko juz nas nie ucz, ze najpierw trzeba napisac w odpowiednim dziale "(S)" itp. Po prostu spokopjnie lyzwoj.

Staszku :

http://nano-reef.pl/topic/48226-nitra-guard-bio-cubes/

albo na to :

http://nano-reef.pl/topic/32561-pacific-sun-metis-crp/

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.