Skocz do zawartości
Piotr Jan Rogalski

Nie wazne z kim, byle wciaz przy korycie

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/1228764,11,item.html

No i prosze. PiS z Samoobrona i PSL pod reke.

Ze buraki i chlopstwo (Samoobrona i PSL) pasuja do siebie, to wiedzialem. Ale ze PiS?

Widac, nie wazne z kim, byle dalej przy korycie.

I nie mowcie mi prosze, ze w ten kraj warto inwestowac.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze co bylo u mnie? SPD sie ze swoim najgorszym wrogiem CDU "skoalicjowalo" byle tylko ryja w korycie utrzymac. i nagle sie we wszystkim tak super zgadzaja jakby to stare malzenstwo bylo. wszedzie masz to samo, czlowiek musi chyba stworzyc jakies anarchistyczne panstwo :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildtom, ale u Was tam w Reichu Hitler swojego czasu troche zydostwo rozpedzil, a ci co zostali to wiadomo co im zrobil.

Stalin u siebie tez posprzatal, kazdemu chetnemu paszporcik i kopa za granice, a pozostalym zalatwil mieszkania komunalne ... na Syberi.

A u nas?

I teraz wyrywaja sobie wladze.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Historia Polski to jest jeden wielki meandr..głupota, prywata, warcholstwo, pieniactwo, kombinowanie, złota wolność, tolerancja religijna...i przez to mamy to co teraz mamy:

-Dziurawe drogi

-Dziurę budżetową

-Koalicję wieśniaków i chłopów

-Zagrożenie energetyczne

-etc., itp., itd.

I nie jest to wina, ani Kaczorów, Ani Rokitów, ani Millera, ani Buzka, ani Mazowieckiego, ani Pawlaka, ani Suchockiej, ani niedoszłego premiera Geremka.

Bo wina leży w nas wszystkich...problem w tym, że żaden rząd III RP nie wziął się nigdy porządnie za ten kraj.

Bo tu, żeby było dobrze, potrzeba bata nad łbem, potrzeba sprawnego aparatu samorządowego, potrzeba policji wieczorami na pradze północ.Potrzeba, aby człowiek po studiach miał szansę na pracę, aby lekarz zarabiał godziwe pieniądze, potrzeba, aby piętnastoletni gnój bał się mordę na lekcji otworzyć, chyba, że na temat, a nie mówił do nauczyciela "spierdalaj" albo "mam Cię gdzieś"..Trzeba inwestycji, a nie przeżerania przez nienasyconą hydrę rządową, resztek babcinych emerytur.Trzeba wziąć za ryje "bezrobotnych" milionerów i najważniejsze...Obywatel:D MUSI CZUĆ, ŻE JEST U SIEBIE, I ŻE TU GDZIE JEST, MIESZKA, PRACUJE I ŻYJE WARTO BYĆ.BO WIDAĆ EFEKTY JEGO PRACY..NIEMARNOWANE SĄ JEGO PIENIĄDZE, NON STOP NIE WYBUCHAJĄ AFERY.Wtedy człowiekowi chce się coś robić dla kraju!!!

P.s.

SPD + CSUCDU to jest akurat zły przykład.Alemanowie wiedzą, że bez rządu bezrobocie pójdzie w górę, a Gerard, nie zostałby i tak kanclerzem.Lepiej poświęcić jego niż całkiem odejść od koryta..a jak widzimy radzą sobie nieźle.W Brukseli też nie śpią...i jak nie ma rządu, łatwiej narzucić składkę:D

P.s.2

Spójrzcie na dziwną prawidłowość-

gdzie były w Europie rządy absolutne, tam jest przeważnie dobrze.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej na premiera:D:D

a ja na sędziego T.K. to mi wystarczy:D:D ew. E.T.S.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerd akurat dobrze na tym wyszedl :) ciepla posadka u swojego kumpla Putina, pare milionow baksow rocznie na otarcie lez po karierze politycznej to jego nagroda za cofniecie tego panstwa przez 7 lat o lat 30 wstecz


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie sioę wypowiadać w kwestii rozwoju gosp.Niemiec, ale racja Wildtom to chyba wszyscy widzą, że źle się tam dzieje:(

P.s.Nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nowego awatara:D


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) musze go "zupgrejdowac". zmienie sobie jeszcze oczy na ogniscie czerwone w stylu admirala Thrawna z StarWars :)

a z Gerdem to taki tani chwyt - Putinowi sie konczy druga kadencja i wiecej juz nie moze byc wybrany, wiec wsadzil swojego przegranego kumpla Gerda do rady nadzorczej, ten mu sie po jego prezydenturze zrewanzuje rownie ciepla posadka w gazociagu i wszyscy beda zadowoleni z zycia.

BTW to Ty nie masz wcale avatara :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem sobie postanowienie - w momencie w ktorym Lepper zostanie wicepremierem podejmuje decyzje o emigracji. No moze nie natychmiast ale w dalszej perspektywie. Nie chce skazywac moich dzieci na zycie w Polsce Leppera.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"solarium w kazdym domu" :haha. powiedzcie mi czy go rozliczyli jakos za te bzdury o Talibach, wagliku i inne numery? bo jakos nigdy sie specjalnie tym panem nie interesowalem ale teraz jak widze te opalona facjate na pierwszych stronach gazet to mnie zainteresowal :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.