Skocz do zawartości
Kraszan

Nowa trzysetka na forum :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kraszan - gratuluje!

Fajne wymiary nie chude i dlugie. Przy tym oswietleniu to za jakis czas chyba twarde przyjda?

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piasek cudo !


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne akwarium jakie ma wymiary???


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zmienic odpieniacz, wszystko poza tytm jest ok


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na mniejsze :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jak zostaly zamontowane plyty na obudowe akwarium jezeli daja sie szybko rozebrac??

A akwarium bardzo ladne i zgodze sie z kolegami ze wyglada na dzo mniejsze.jakie wymiary??

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci,

daje sie obracac ta wajcha od podnoszenia rolety?

Na pierwszym foto wyglada to tak, jakby miala zaczepic o akwa. Chyba ze akwa jest odsuniete od sciany.

Kiedy zalozyles, ze tak Ci poroslo wapiennymi tylne sciany akwa? Czy to tylko dekoracja?

Do 300 litrow uzywasz mini/midi flotora????


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisal ze na dniach bedzie beast. Poza tym akwa zapowiada sie fajnie. Rodzinka blaznow jest suuper


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korbka od rolety daje się obracać - bez problemu, a akwarium wcisniete jest w sam róg. :)

Miniflotora już tu prawie nie ma. Jutro/po jutrze jade po Beasta. Wapienne glony są jeszcze "z czasów Harnasia".. mam nadzieje ze sie odbudują...

A wymiary akwa to prawie kwadrat 64 x 70 x 64 wys + sump. Ponizej trzy fotki pokazujące mniej więcej patent z rozbieraniem "szafki" jednym ruchem.. Wszystko po prostu wisi na aluminiowym stelaży założonym na akwa. Nie mam zrobionej ani jednej dziury w suficie/ścienie/podłodze:

1149-a.jpg

1149-b.jpg

1149-c.jpg


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kraszan a jak tam z temperaturą w pokrywie, bądź co bądź to 25 wat w malej komorze


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pokrywy. Konstrukcja jest otwarta u góry. Nic sie na szczescie nie grzeje :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.