Skocz do zawartości
Swirlej2

baniak gotowy

Rekomendowane odpowiedzi

jeszczescie nie pokonczyli swoich baniakow ? u mnie juz ryby plywaja , akry kwitna :)

baniak na zywca mozecie popatrzec .....

no i jak sie wam podoba ?:)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha

dobre dobre

ale pewnie musisz tam swiecic jakims HQI 5000 wat :)


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos Pan , im wiekszy baniak tym wiecej swîatla ... akry tak fluoscenzujom cyz jakos tak .... :0 , ze lampa naftowa wystarcza :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ile ma litrow ten baniaczek???:):):D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej2 - zrob sobie zdjecie kolo tego akwa i daj je tutaj to uwierzymy ze to Twoj baniak :) Bo cosik mi tu nie gra... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kraszan ale co ci tam nie pasuje, ja poznaje to zdjecie juz kiedys ono bylo to faktycznie baniak swira, jak dla mnie to wszystko gra na tym fociaku :)


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisze Andrniew - kiedy to zdąrzyło dojrzeć? Jeszcze miesiac/dwa temu Swirlej chwalił się jakimiś duperelami DIY, pokazywał klejony baniak, a tymczasem widzimy puszke landrynek, pięknie dorzałą, na ktorej wygląd pracuje sie miesiacami a czasem latami i ktora od tak samo dlugiego czas idzie na Zeovicie. Nie gra mi tu tylko czas... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nowa super technkina ZEO - SWIR - DIY - VIT. wszystko dojrzewa jeszcze zanim nalejemy wody, ryby spokojnie plywaja nawet poza granicami baniaka, acry rosna pieknie dzieki swiatlu z sypialni po prawej stronie a rozmnazaja sie dzieki ogladaniu tego co w tej sypailni sie dzieje :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.