Skocz do zawartości
Kraszan

Różowousty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Muszę wywiązać się z zawartego paktu z moją kobietą. Warunek był jasny: "OK. Zgadzam się na wieksze akwarium morskie, ale pod warunkiem że będzie tam pływała ta rybka z różowymi ustkami". Wiem, że moja lepsza połowa miała na myśli mandaryna, który kiedyś pływał w zbiorniku morskim w Geancie w Gdańsku. Był to prawdopodobnie mandaryn Sychiropus picturatus, bo sam pamiętam jak rozmawaliśmy o jego różowym pyszczku - rzeczywiście wyglądał jakby mu ktoś szminką pociągnął. Szukam po sklepach (ReefShop, Siren, Aquarius itp) i wszedzie oferują mandaryna Synchiropus Splendidus. Nigdzie nie ma picturatusa. Jednak wyszkiwarka grafiki po wpisaniu picturatus pokazuje owszem mandaryna, ale bez różowych "ustek". Czy istenieje jeszcze jedna odmiana z takim pyszczkiem, czy to była po prostu indywidualna cecha tamtego mandaryna? Wiecie gdzie mogę nabyć takiego różowoustego? Zależy mi, bo muszę się wywiazać z obietnicy...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz. Wiesz co kochanie czytalem sporo ta Mandaryna przynosi do baniaka same choroby szkoda zeby mi popadalo reszte obsady w zamian za to zabiore cie na zakupy kupimy cos rozowego. Bo nie sadze zebys gdzies taka kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan...KAŻDY picturatus ma takie różowy-pomarańczowy, (z naciskiem raczej na ten drugi) dziób..może masz czarno-biały monitor:haha

Nie wiem jak pytałeś i gdzie dzwoniłeś, ale dostać go na pewno łatwiej niż splendidusa

Pozdro


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.