Skocz do zawartości
luft

Wybór plecaka - prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Choć wydawałoby się, że dużo siedzę na NR :D to jednak sporo się przemieszczam na krótkie i dalekie dystanse.

Nieodzownym elementem jest dla mnie plecak

Obecnie od 14 lat (hmm, a miał wytrzymac 30lat) Jansport 35 litrow - główna komora na zamek i mniejsza na szpeje i dokumenty.

Plecak niepozorny, ładnie wyglądający gdy nic w nim nie ma i potrafiący pomieścić na prawdę wiele ( ekwipunek na 3 dniową wyprawę łącznie z laptopem) 10 -12 kilo bagażu (jako podręczny w samolocie mi towarzyszy).

Czy moglibyście mi coś polecić fajnego spełniające wyżej wymienione zalety? Do tego oczywiście równie wygodne paski, brak stelaża i kółek by ważył jak najmniej.

Słabo się znam w tej materii więc liczę na Waszą pomoc

pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem ci polecić JanSport. Mam ten plecaczek i bardzo dobrze sie sprawuje, wcześniej kupowałem jakieś Nike czy Puma ale zazwyczaj nie wytrzymywały 1 półrocza, koszt ich około 100-130zł. Teraz drugi już rok nosze Jankaa i jest świetny, fajnie sie trzyma, jest wygodny i dość dużo książek mieści. A co ciekawe producent daje na niego 30 lub 35 latek gwarancjii. ;)

Edytowane przez MR_CUBE (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale jak czasami czytam twoje nowo założone tematy to śmiać mi się chce,zapytaj przedszkolaków oni maja plecaki do szkoly


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie- temat tyczy się plecaków i tego się trzymajcie.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ten tyle ze rozmiar musisz sobie dobrać,ja mam 25 ale są chyba mniejsze 15L

http://allegro.pl/pl...2847949421.html

A jak będziesz chciał konkretniej zaszaleć na górskie wędrówki mam taki na sprzedaż używany ale w stanie b.dobrym

http://allegro.pl/za...2832907085.html

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.deuter.com/en_DE/backpacks.php?category=71

Osobiście mam tego i świetnie się sprawdza:

http://www.deuter.com/en_DE/backpack-details.php?category=75&artnr=35852&title=Helion%2080%20

Wyprawowy mam Futurę 35+ i Karrimora 65 + 15, ale w moim odczuciu deuter robi bardziej dopracowane plecaki.


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam deuter, sprawdzona firma, plecaki robią od wielu lat, nie będziesz zawiedziony


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo cenie mój plecak foto firmy lowepro. posiadają modele z komorą foto, która zajmuję plus minus połowę plecaka, reszta to spora komora na polara, jedzenie i co tam sobie życzysz. wnętrze komory foto można zdemontować i uzyskać plecak jednokomorowy. bardzo wysoki standard wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne deutery, przepłacisz :) Ja polecam tylko i wyłącznie Wisport :) Jakość po prostu wymiata, no i produkt polski :) Mo ma chyba z 8 lat i do teraz nic sie w nim nie zepsuło, a zrobił (bez przenośni) na moich plecach dobrze ponad 2000 km, dobrze obciążony. Wysokiej jakości podzespoły (YKK, ITW Nexus) w mojej opiniii gwarantują niezawodność :)

Edytka : Aha, no i produkt Polski :)

Edytowane przez Gotterdammung (wyświetl historię edycji)

-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

zawsze bylem zdania ze najlepszy sprzet to sprzet wojskowy, na codzien uzywam malej wersji ILBE firmy Arcteryx i jestem baaardzo zadowolony. W chwili obecnej ten plecak jest chyba najlepszym wyborem ale ciezko go dostac a podrobki sa niklej jakosci.

Moge jedynie polecic wszelkie wyroby firmy Camelbak - na pewno wybierzesz sobie cos z ich oferty - plecaki na lata (kilku moich przyjaciol sobie takowe zakupilo - rozne modele - i uzywaja ich juz 6-8lat).

http://allegro.pl/li...&category=19511

Jakbys byl zainteresowany to zapraszam na pw, chetnie odpowiem na inne pytania.

http://shop.camelbak.com/store/landing.aspx?categoryid=754

Pozdrawiam

Edytowane przez pawcio1980 (wyświetl historię edycji)

zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorowy zawrót głowy, dzieki za rady, bede wertowac jutro propozycje w sieci i jak cos to dopytam na pw no i dam znaka co wybrałem :)

@Sygen, odkryłem Twój post, który ukryłem. Teraz moze juz byc widoczny.

dzieki Koledzy za pomoc!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja nie wiem ale ze mną jansporty wytrzymują góra 3 lata. Więc ta gwarancja na 35 lat to chyba tylko jesli plecak leży w szafie... Gwarancja że go myszy nie zjedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by sie wczytac w taka gwarancje Jansport, czy faktycznie jest realizowana lub na co oni daja faktycznie ta gwarancje


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej testowalem karrimora i wiele innych firm ale odkąd sprobowalem The North Face nie zmienię firmy. Polecam wybrać cos z ich oferty a bedziesz naprawdę zadowolony jakością.

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wybrać to lowe alpine lub Deuter. A torochę chodzę po górach ;))

http://www.polarsport.pl/category/142/Plecaki%2030%20-%2045%20L/page=3;producers=185%7C86

Pozdrawiam Robert.

Edytowane przez robert2678 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz zadbac o wszystko w jednym i wrzucic tam jeszcze lustrzanke to polecam ci Campus, kazdy jeden w podobnym litrazu. W samolocie latwy dostep bez wydzierania ze schowka nad glowa, masz dojscie do wszystkiego z kazdej strony.

Kolejna firma ale to juz uzywam w gorskie wspinaczkowe elementy to Salewa. Zerknij. Jak bedziesz chcial to jakikolwiek model przywioze ci na nastepna niedziele ,jak bede wracac ze slowackich wojazy.


7182_7360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał kiplinga , przynajmniej masz dożywotnią gwarancje z cyrtyfikatem.

http://www.kipling.com/be-nl/luggage/travel-backpacks/

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki do laptopa 17"

http://allegro.pl/wys-24h-targus-plecak-backpack-cn600-61-15-i2784406460.html

Jak widać jest do laptopa 15-16" ale mój wchodzi na styk. Używam prawie rok czasu na co dzień w dojazdach PKP, rzadko z laptopem. Nie widać śladów zużycia. Zmieści zimową kurtkę z dwoma (nie najmniejszymi) workami z koralami :) Ma po za tym pełno schowków.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile osob tyle opinii :p


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.