Skocz do zawartości
rs4

reefmax by rs4

Rekomendowane odpowiedzi

super wygląda. ja też byłbym za wariantem 2 a Tobie koraliki wprost kipią ze zbiorniczka. Długo na reefmaxie nie pociągniesz jak tak dalej będzie :thumbup: . Zostaw życie dla dużej kostki bo masz same piękności a reefmaxa sprzedaj, albo zrób tak jak Luft - dwa baniaczki. Pozdrawiam, P.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniczek bomba. Wężyk pierwsza klasa. Jak tak z rączki będzie nadal karmiony to na pewno będzie żył długo i szczęśliwie :)

Duży szacun za utrzymanie tak małego zbiorniczka z takimi koralowcami. Trzymam mocno kciuki żeby tak pozostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- zbudowac kostke i przeniesc calosc i sprzedac samego reefmaxa ?

:yes

Tylko dużą, bo z RM szybko Ci poszło :) . Nie czekałbym do przeprowadzki, o której piszesz w pierwszym poście, tylko robił to, co sprawia Ci największą frajdę.

Swoją drogą, baniak, filmik - rewelacja


>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rs4

Fajna ta twoja solniczka :thumbup:

Ale ty miałeś ostatnie akwarium jakie pamiętam tez niczego sobie :clap:

tak dla przypomnienia

http://nano-reef.pl/topic/28704-800-mieszana-obsada-bezobslugowe/


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto to były resztki ... ale musze przyznac ze tesknie za tymi rybami najbardziej . To najbardziej mi przeszkadz w nano rafce .... chciałbym dlatego kostke z achillesem . Ja lubie duze ryby a moja Monika tym bardziej . RM powinienem utrzymac w dobrej kondycji jedyne co mnie martwi to pienidlo . Dlatego zastanawiam sie czy nie dolozyc wlasnie drugiego w 1 komore. W pn trafia do mnie taki rodzynek

acropora-echinata.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wężyk coraz bardziej aktywny ..... dzisiaj znowu karmiony pipetą.

post-7277-0-13905500-1357473259_thumb.jpg

post-7277-0-32086400-1357473399_thumb.jpg

post-7277-0-71995600-1357473474_thumb.jpg

post-7277-0-29586600-1357473825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wygląda,a wstawisz zdjęcia bez podrasowania kolorów...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wygląda,a wstawisz zdjęcia bez podrasowania kolorów...

musze cie zmartwic bo jeszcze zadnych kolorow nie podkrecalem :) one takie sa ! ..... aparat gx20 tryb auto + sigma 17-70 .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał opcję nr 2. Tak jak kolega napisał rób to co lubisz i popuść wodze fantazji :). Z Reefmaxem będziesz się bardzo męczył za jakiś czas. Dwa lata to sporo czasu. W najgorszym wypadku sprzedasz osprzęt za pół ceny za te dwa latka jak zalejesz pokój. Życie przeniesiesz. Do tego czasu będziesz miał mnóstwo frajdy :animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ty mi juz lepiej rob jakies szczepki bo luty juz sie zbliza i pomyslimy co tu zrobic jak sie bedziemy widziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdrość mi 4 litery ściska... ale jak to się mówi pańskie oko konia tuczy a ty masz stróża zmianowego :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafka czym pomazana?


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na tego baniaka,to w brodę sobie pluję za to że swojego się pozbyłam ;/

pikny ten ref max ..... Tęsknie za swoim... fakt małe, ale lepiej coś małego i ładnego niż duże i rozlazłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szafka pomalowana farba strukturalna z leroy merlin zen gruby + kameleon . Dziekuje za mile slowa dotyczące RM nic narazie nie wskazuje zeby miało sie powalic , raczej odwrotnie .... acra z Lukaszowego zbiornika lepiej polipuje , wybarwia sie bardziej na niebiesko , ancora zmieniła wogole kolor z ciemnego na jaskrawo zielony a monti urosła z 0.5 cm polipy a tależowa juz oblala i sie wygina ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepki pewnie :) tylko już w Twoim pięknym maluszku brak miejsca :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wywale z gory zielona sinularie .... i znajdziemy miejsce ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie RM tak jak my sie nim cieszymy i poznawaj od podstaw. to takie fajne :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie... Piknie. Mam nadzieję ze juz niedługo zamiast TV bedzie Akwa. Odchodzi się od telewizorów... Telewizja ogłupia i nie warto oglądać.... :)

Widzę ze wózeczek w rogu czeka, stuningowany ? :)

Edytowane przez sewer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne ! :)


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.