Skocz do zawartości
rs4

reefmax by rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć lepiej jakieś fotki tego lambo co miałeś masz?A nie tyle fotek klitki po nocach.Pozdro


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rs4 może czas na większy słoik? Tak z 1000gal:P Miałbyś pole do popisu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jedno ... ja co prawda tutaj upalalem gtr a zdjecie tel wiec slabo wyglada ;)

post-7277-0-17456500-1359729758_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś milionerem?


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie .... dobra wróćmy do akwa .... zaraz zaczynam polowanie na blazny :( szkoda mi ich troszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie .... dobra wróćmy do akwa .... zaraz zaczynam polowanie na blazny :( szkoda mi ich troszke

No to wywal bąble...;)

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji .... zastanawiam sie co wsadzic zamiast nich doradzcie

- upragniona loriculus

- jakies anthiasy

- inne propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekina :o


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na black tipa jest pomysl .... wiec kto wie ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja na twoim miejscu wpuścił bym ze 3-4 szt, chromis viridis :p


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie szkoda miejsca na chromisy ..... Blazny juz w wiadrze z grzalka 25l . Chcialbym loricules ale jak mi podgryzie ktoregos zwierzaka to sie mega zdenerwuje....

zamiast RM wejdzie mi kostka 70x60x70 lub 80 ..... hmmm nabieram checi ..... tym bardziej ze czesc sprzetu lezy w piwnicy typu jakis 5000 shorty itp ;)

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie ci podgryzać korale, a takich pięknych szkoda :)


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji .... zastanawiam sie co wsadzic zamiast nich doradzcie

- upragniona loriculus

- jakies anthiasy

- inne propozycje ?

No nie wiem,dla mnie ani lori ani anthiasy nie zastapia blaznow;) Ale i tak akwa pierwsza liga...

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blazny od poczatku sie zle czuly i nie mialy swojego miejsca , spaly w rogu i nawet w dzien widac ze zle im w RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rs4 wspominałeś coś że planujesz duużży zbiornik. Masz tu inspiracje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Japońskie akwarium miażdży...


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh widzialem widzialem .... i mam zamiar zobaczyc na zywo w przyszlym roku ;)

Narazie musze pocieszyc sie czyms takim .... wczoraj jak to ja znowu musialem narozrabiac ... poprzestawiałem to tu to tam a dzisiaj znowu musze cos przestawic . Strasznie blisko acre postawilem rozowej monti ale widze ze dzisiaj oba polipuja wiec przez chwilke niech tak postoja . Ciagle nie mam miejsca na fluo sinularie , za to ciagle ubytki ma funghia widac to na filmie. .... nie wiem czemu taka slaba jakosc wysyalem jako hd .... chyba czas kamerke albo lustro zatrudnic a nie srajfona

http://www.youtube.com/watch?v=WejHoiwFtH8

troche sie urosło przez te 1.5 mc ;)

gallery_7277_2460_7349.jpg

Edytowane przez rs4 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już widziałem to akwarium z 5 lat temu... Jest czad :) Wrażenie niesamowite. Akurat trafiłem na karmienie wielorybich.

RS4 będziemy się tak nawzajem klepać po plecach... Akwarium sliczniutkie i przyrosty wbrew opiniom lokalnych narzekaczy słuszne... a ta euphilia fluo ekstra. Ależ by się przydało nieco więcej miejsca.. :Blush2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetny na mojego RM juz jest .... teraz logistyka bo dzisiaj mam termin ... no wiesz ;) i ciągle walcze bo sie boje że w tej 300 to bedzie jak w RM czyli 2 mc i koniec ;) ...... Może utre nosa tym co życzyli mi załamań systemu i twierdzili że RM to lampka nocna i potrzymam go ten rok ..... bo naprawde sam patrze na niego i mi sie ryj smieje , że taki ładny wyszedł. Ciągle chciałbym dodać ledy ale , że sam nie mam czasu to wole zaplacić żeby ktos mi cos dostrugał tylko chetnych brak poki co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki :thumbup: . Też przy tym terminie będziesz uczestniczył? to jest dopiero przygoda :)

"Ryj" Ci się smiej bo naprawdę ładne cudeńko zrobiłeś.

Ledy, odpieńki itd:

Mam kolegę które takie rzeczy robi.

Tu na forum Gienek http://nano-reef.pl/user/8042-gienek/

Jak chcesz to Ci nr na priva wrzucę.

Pogadaj może coś Ci wystruga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo o RM najgorzej piszą Ci co nie umieją ... :)

Miejsca zaraz Ci braknie :) Na pewno trzeba będzie łyknąć trochę węgla (czyt. powstrzymać chęci dokładania kolejnych korali) by baniak dalej tak pięknie szedł w dobrą stronę

Zamiast błaznów parka decor (u mnie jedna jest solo w RM i cudnie to wygląda, bez strachu przed innymi rybami)

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mam byc :) ..... Trzymam miejsce na loricule ale tak jak mowie musze mocno sie z tym przespać bo jej nie bedzie tak łatwo złapać jak błazny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS 4 zrób jakieś 2000 litrów a nie 300 :p bo 300 też będziesz miał za małe (wnioskuję po tym ze po miesiącu nie ma miejsca w RM)... masz do tego rękę i moglbys zrobic najpiękniejszy baniak w dziejach akwarystyki w Polsce.

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Krzysia Tryca i Andriewa bedzie ciezko przebic , chociaz jest cala masa pieknych zbiornikow chocby wlasnie Seweryna . Zrezygnowalem z akwarystyki z powodu przeprowadzki oraz braku czasu . Takie 2000l bedzie wymagalo bardzo duzo czasu a mam pod opieka także psa pomijajac ze dzisiaj mam termin porodu ;) tak wiec bedzie to poki co niemozliwe . Na nowym lokum mam projekt 4k litrow . Ogolnie Monika bardzo lubi ryby i ona jest za tym zeby zrobic cos pieknego ze skrzydlicami , xanthometoponami , ciliarisami i rogatnicami itd.... Narazie poki RM daje mi frajde bede go trzymal ale kto wie zostalo ok 2 lat moze warto taka kostke postawic skoro mam caly sprzet tak naprawde poza szklem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.