Skocz do zawartości
raclaw1

Kraby

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobiłeś z tymi dwoma Panami bo ja miałem chyba caląrodzinkę ok 10 szt. w rozmiarach 1-2cm i 1 szt 5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś skałę widocznie nie przebierając kawałków- ja mam bardzo porowatą i właśnie walczę z wodą bo w jednej z dziur których nie ma... była ośmiornica- tylko,że kipła i wodę mam tj miałem syf... tyle co się z podmianami namęczyłem w ten weekend to chyba nigdy-i z wężykami ,żeby z tych wszystkich otworów galaretę wyciągać :)., Ale już od wczoraj jest dużo lepiej.

Skałę widziałem w Aquanurcie , morskim świecie w swarzędzu... nie do porównania. Tj. Morski świat nawet nie sprowadza bo mu się nie opłaca- mają inny profil trochę. Aqua nurt - skała była 60h poza wodą... i wiem jaki zapach miała- tam się nie znają albo im się nie chce. Fakt sporo skały w AM było płaskiej ale też sporo mocno porośniętej z wieloma otworami... trzeba było aż kilkadziesiąt min. żeby w zbiorniku z toną tego coś wybrać. Szkoda ,że siedziała tam ta mackokształtna :D i do tego martwa.

Doświadczenia ze skałą to mam tylko w tych trzech punktach- nie najwięcej ale kasy na podróże po 8-10kg nie mam...

Zrobię zdjęcia i pokaże jak moje kawałki wyglądają- tylko trochę odsapnę i napiszę jakie cuda musiałem z wodą robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh omiornica........ farciarz w mojej były tylko 2 kraby i mas innych rzeczy ale ośmiornicy nawet martwej nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lasius :

Brałeś skałę widocznie nie przebierając kawałków-

Czy Ty czytasz posty na ktore odpowiadasz??????????????????????????????????

Piotr Jan Rogalski :

P.S. Nie piszcie ze mialem pecha przy wyborze box`u, bo widzialem kilka otworzonych boxow i w pozostalych porowatosc skal byla ... gorsza.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raclaw1

zle tym krabom z oczu patrzylo.

Zafundowalem im wakacje na piaszczystych plazach Baltyku.

Wyslalem je w podroz nad morze (przez kanalizacje i Wisle)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu tych krabow, czy ktos moze mi poradzic jak je wylapac? Cwane kraby wylaza tylko w nocy i sa bardzo szybkie.

Adi Zet: jezeli chcesz te kraby to moge Ci je podrzucic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie trzeba kasa szarpac. wystarczy wziasc szklanke z piwa, ustawic ja w baniaku w poblizu dziury kraba lekko pod skosem, na dno wlozyc jakies najlepiej nieswieze miecho ryby i poczekac dwa - trzy dni. pierwsze i tak wleza krewetki o ile masz, trzeba je jakos odizolowac na czas polowania.

ew. wersja dla mysliwych - sadystow :) - zestaw igla ze strzykawki + noc + latarka z czerwonym swiatlem + szyka reka i celne oko :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo tak zakupić z 6 szesciopaków piwa-szklanka nie jest konieczna- usiąść przed akwa i ...łykać i polowac na krabiki i tak całymi nocami jakis kolo tez miło widziany przy tym polowaniu,lecz w takiej sytuacji trzeba zwiekszyc ilosc bira:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy to polowanie.....?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie tylko "kraby" nie skonczyly..


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.