Skocz do zawartości
thomas516

klejenie skał ?

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek przepraszam za brak polskich znakow ale w kompie cos sie pomieszalo, ktos moze mi powiedziec jak to jest z tymi klejami do korali i skal, chcial bym pokleic zywa skale ale jest w wodzie , czy te kleje dzialaja pod woda, tzn moge klecic kawalki w akwa, czy trzeba na zwenatrz na suche miejsca nakladac ?


akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jak duże kawałki chcesz kleić i jakim klejem. Jak duże kawałki to bez wyciągania skały się nie obejdzie. Jak mniejsze - to możesz próbować. CX5 klei pod wodą ;)


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cx5 klei pod wodą, ale bardzo mocno pyli.

Osobiście doradzam wyjęcie skały na około 20-30 min(skała jak najbardziej może być mokra), pokleić i spowrotem do zbiornika.

Dobrze jak będziesz to robił z kimś, samemu jest ciężko.


Nowe szło 135x90x65h-> start listopad'2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, kawalki skal sa duze i brzydkie dla tego chce cos z klejem pokombinowac,ukladalem na wszystkie strony i juz nie wiem jak je ukladac,ale tak to jest jak wysylkowo sie kupuje a nie wybiera samemu :) tzn klej bede nakladal poza akwarium i skladal skaly , glownie chodzi mi czy na mokro zlapie i zeby skaly nie musialu lezec na zewnatrz do wyschniecia kleju, aby same nie wyschly :)


akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CX5 łapie w ciągu 10-15 minut na kamień, także skała Ci nie zdąży wyschnąć ;)


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.