Skocz do zawartości
seb

Rezygnuję z funkcji moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałem Wam wszystkim podziękować za te kilka lat spędzonych razem, forumowiczom za ich cierpliwość i zrozumienie moich jako moda decyzji, a kolegom modom za pomoc, wspólną pracę, godziny przegadane na forum administracyjnym... Nie znikam z forum, po prostu juz nie będę modem, zaraz pojawią się pytania dlaczego, więc napiszę. Po pierwsze brak mi czasu na porządną prace moda, a na pół gwizdka nic robić nie potrafię i nie chcę, drugi powód to nie pracuję już w Reefshopie, przeszedłem "na swoje", za niedługi czas pojawi się moj baner jako sponsora forum, a będąc nim uważam że nie powinienem być modem, zawsze starałem się działać bezstronnie i przejrzyście, a będąc sponsorem forum prędzej czy później zostanę posadzony o stronniczość. Trzeci powód który przelał czarę to sprawa Grześka. Nie wiem o co chodzi, nie moja sprawa, ale bezstronny w tej sytuacji być nie potrafię, nie chcę by moja osoba była kojarzona z tą czy innymi tego typu sprawami, a będąc "zielonym" będę siłą rzeczy kojarzony. Uszanujcie moją decyzję, wychowano mnie tak, a nie inaczej, staram się iść przez życie tak żeby na starość się nie wstydzić za swoje życie, mieć więcej przyjaciół niz wrogów. Mój dziadek, który mnie właściwie wychował, kiedy umierał powiedział mi bardzo mądrą rzecz: "Żyj tak, żeby miał kto przyjść na twój pogrzeb"... Na jego były tlumy, mimo że był "zwykłym" człowiekiem... Ja tez staram się tak żyć.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Skoczuś, proszę wyłącz mi guziczki.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Niepokonanym...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.