Skocz do zawartości
Astis

Korale - duże i szczepki SPS, LPS i miękkie (Piekary Śl.)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z powodu planowanego remontu na wiosnę piętra do sprzedania mam życie z akwarium 124x60x60 (wymiary podaję aby każdy mógł ocenić wielkość korali – Po sprzedaży korali przyjdzie czas na resztę życia, skała, ryby, bezkręgi :) a następnie akwarium z osprzętem – niestety po remoncie będę musiał postawić inne rozmiary akwarium.

Uwaga:

Odbiór wyłącznie osobisty w Piekarach Śl. - nie wysyłam zwłaszcza o tej porze roku!

Nie rezerwuję korali! Kto pierwszy ten lepszyJ - wyprzedaż rozpoczynam po świętach!

Przy większych zakupach rabaty, gratisy!

zdjcieq.jpg

  1. Klyxum simplex - znany także jako Cladiella - duży koral w różowym odcieniu - 150 zł bez skałki do odcięcia lub ze skałą 180 zł (duży kawałek ponad 1 kg)
  2. Montipora digitata stalowa - szczepka na podstawce ok 5 cm - 30 zł
  3. Rhodactis sp. 07 - ładna odmiana z końcówkami świecącymi fluo w actynice - kolonia na skałce min 3 mordki - 90 zł za całość
  4. Acropora duży b.ładny koral rozpiętość ponad 15 cm - niestety nie chcę podawać błędnej nazwy - różowo biała przyrośnięta do dużego kawałka zskały - razem z kawałkiem skały 200 zł - nie do odłamania
  5. Seriatopora hystrix – różowa – szczepka na podstawce ok. 5 cm już z nowymi przyrostami – 40 zł
  6. Seriatopora hystrix – różowa – duży koral przyrośnięty do dużej skały rozpiętość ok. 20 cm – ze skałą 150 zł
  7. Euphyllia ancora – kula – duża min 8 mordek – 120 zł (bez skałki) lub ze skałą 150 zł
  8. Briareum spp. fluo – szczepka nie przyrośnięta – bardzo intensywny kolor 50 zł
  9. Euphyllia divisa – odmiana brązowa długo-polipowa – 3 mordki na podstawce 90 zł
  10. Pocillopora damicornis – zielona odmiana – duże drzewko – 120 zł (ze skałą 150 zł)
  11. Euphyllia divisa – odmiana zielona – ok. 10 mordek na podstawce 110 zł
  12. Acropora kupiona jako seriata – szczepka ok. 10 cm na podstawce – zielona
  13. Briareum spp. fluo – duża skałka w całości obrośnięta – intensywny zielony kolor fluo – 200 zł
  14. Seriatopora caliendrum – duży koral bez skały – rozpiętość do 30 cm – 200 zł
  15. Euphyllia divisa duży koral w kształcie kuli o średnicy ok. 25 cm – odmiana zielona – min 15 dużych mordek wklejonych do skały – ze skałą 250 zł
  16. Seriatopora caliendrum – szczepka na podstawce rozgałęziona – 40 zł

Do tego sprzedam

  1. jeżowca Diadema setosum xl śrdednica ok. 20 cm – 40 zł
  2. Pseudogorgonia na podstawce – ok. 20 cm – 50 zł
  3. Capnella sp. 03 – b.duży koral kolor brązowy wielkości piłki do nogi – 150 zł lub na szczepki po 50 zł
  4. Sinularia sp. 07 - - biały koral miękki malutkie polipy – bardzo ciekawa odmiana ok. 15 cm – 120 zł
  5. Ślimaki turbo – 5 zł sztuka

Korale zdrowe, ładnie rosną pod HQI 400 W. Zdjęcia nie oddają kolorów i wyglądu zwierzaczków!

Pozdrawiam

Arek

694433275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z powodu planowanego remontu na wiosnę piętra do sprzedania mam życie z akwarium 124x60x60 (wymiary podaję aby każdy mógł ocenić wielkość korali – Po sprzedaży korali przyjdzie czas na resztę życia, skała, ryby, bezkręgi :) a następnie akwarium z osprzętem – niestety po remoncie będę musiał postawić inne rozmiary akwarium.

Uwaga:

Odbiór wyłącznie osobisty w Piekarach Śl. - nie wysyłam zwłaszcza o tej porze roku!

Nie rezerwuję korali! Kto pierwszy ten lepszyJ - wyprzedaż rozpoczynam po świętach!

Przy większych zakupach rabaty, gratisy!

zdjcieq.jpg

  1. Klyxum simplex - znany także jako Cladiella - duży koral w różowym odcieniu - 150 zł bez skałki do odcięcia lub ze skałą 180 zł (duży kawałek ponad 1 kg)
  2. Montipora digitata stalowa - szczepka na podstawce ok 5 cm - 30 zł
  3. Rhodactis sp. 07 - ładna odmiana z końcówkami świecącymi fluo w actynice - kolonia na skałce min 3 mordki - 90 zł za całość
  4. Acropora duży b.ładny koral rozpiętość ponad 15 cm - niestety nie chcę podawać błędnej nazwy - różowo biała przyrośnięta do dużego kawałka zskały - razem z kawałkiem skały 200 zł - nie do odłamania
  5. Seriatopora hystrix – różowa – szczepka na podstawce ok. 5 cm już z nowymi przyrostami – 40 zł
  6. Seriatopora hystrix – różowa – duży koral przyrośnięty do dużej skały rozpiętość ok. 20 cm – ze skałą 150 zł
  7. Euphyllia ancora – kula – duża min 8 mordek – 120 zł (bez skałki) lub ze skałą 150 zł
  8. Briareum spp. fluo – szczepka nie przyrośnięta – bardzo intensywny kolor 50 zł
  9. Euphyllia divisa – odmiana brązowa długo-polipowa – 3 mordki na podstawce 90 zł
  10. Pocillopora damicornis – zielona odmiana – duże drzewko – 120 zł (ze skałą 150 zł)
  11. Euphyllia divisa – odmiana zielona – ok. 10 mordek na podstawce 110 zł
  12. Acropora kupiona jako seriata – szczepka ok. 10 cm na podstawce – zielona
  13. Briareum spp. fluo – duża skałka w całości obrośnięta – intensywny zielony kolor fluo – 200 zł
  14. Seriatopora caliendrum – duży koral bez skały – rozpiętość do 30 cm – 200 zł
  15. Euphyllia divisa duży koral w kształcie kuli o średnicy ok. 25 cm – odmiana zielona – min 15 dużych mordek wklejonych do skały – ze skałą 250 zł
  16. Seriatopora caliendrum – szczepka na podstawce rozgałęziona – 40 zł

Do tego sprzedam

  1. jeżowca Diadema setosum xl śrdednica ok. 20 cm – 40 zł
  2. Pseudogorgonia na podstawce – ok. 20 cm – 50 zł
  3. Capnella sp. 03 – b.duży koral kolor brązowy wielkości piłki do nogi – 150 zł lub na szczepki po 50 zł
  4. Sinularia sp. 07 - - biały koral miękki malutkie polipy – bardzo ciekawa odmiana ok. 15 cm – 120 zł
  5. Ślimaki turbo – 5 zł sztuka

Korale zdrowe, ładnie rosną pod HQI 400 W. Zdjęcia nie oddają kolorów i wyglądu zwierzaczków!

Pozdrawiam

Arek

694433275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest mozliwosc zobaczenia tego baniaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest mozliwosc zobaczenia tego baniaka?

Była by ale po świętach - jak jeszcze coś w nim zostanie :(

Niestety żal d...e ściska jak widzisz jak korale ze szczepek rosną a potem zona wymyśli remont piętra :(

Sylwia niestety nie ma ale jest możliwość abym podiózł wybrane korale do Katowic :) i wtedy odbiór w Katowicach :) - miałabyś bliżej:)

pzdr

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego co z rybami jestem z miasteczka to mam niedaleko błazny mnie interesują

Wszystko pokolei :) - najpierw korale - potem częśćskały potem ryby na kcy całe akwarium z koroną, stelarzem z kwasówki, sumpem i zbiornikiem na RO :)

Błazny są trzy w tym dobrana parka mieszkająca w klyxum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pokolei :) - najpierw korale - potem częśćskały potem ryby na kcy całe akwarium z koroną, stelarzem z kwasówki, sumpem i zbiornikiem na RO :)

Błazny są trzy w tym dobrana parka mieszkająca w klyxum :)

Nie umiem edytować postu :(

Proszę i onterwencję modów

W pierwszym poście nie podałem ceny za 12 - acropora zielona - 60 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana ślimakami , ile ma pan sztuk? Mogę podjechać do Katowic proszę napisać kiedy i gdzie. mój nr telefonu

796997951.Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sywia poszedł prv

Proszę Cię - na forum nie ma Panów i Pań co jawyżej szlachta morska :)

Witam. Jestem zainteresowana ślimakami , ile ma pan sztuk? Mogę podjechać do Katowic proszę napisać kiedy i gdzie. mój nr telefonu

796997951.Pozdrawiam Sylwia

Morszczak 147

nr tel jest w 1 poście - proszę o kontakt w najwcześniej w piątek.

Edytowane przez Astis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Biorę 12. tak jak pisałem na prv.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedane!

Ogłoszenie Nieaktualne!

Proszę modów o zamknięcie tematu

Dziękuję wszytkim za zainteresowaniem :)

teraz wystawię osobne ogłoszenie ze skałą - potem ryby na końcu zestaw akwarium, stelarz i sump oraz sprzęt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.