Skocz do zawartości
Astis

Żywa dojrzała skała Piekary Śl.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - po sprzedaniu korali z tego zdjęcia sprzedaję skałę jest jej ok 40kg (może troszkę więcej) - bardzo ustawne przestrzenne kawałki - skała porośnięta gąbkami z mnustwem życia w tym dzikiego oraz porośnięta szczepkami różnych korali w tym w zależności od kawałka można się doszukać pocillopory, brarierum, pavony kaktus, i innych- niektóre korale są już średnicy ponad 5 zł.

Paramtry wody od ponad roku (z małymi wyjątkami kiedy przelałem płyn na KH ale w ciąu kilku dni wyrównałem parametry do "normalnych") utrzymywane były pod SPS'y KH ok 8 do 9 dKh, Ca 420 do 450 mg/l 1300 do 1400 mg/l, NO3 niwykrywalne salifertem, PO4 na małej chance między 0,00 do 0,09 ppm

Najchętniej sprzedam całość ale oczywiście jeżeli ktoś potrzebuje mniej to proszę o prv - napewno coś wymyślimy :)

Tak zbiornik wyglądał do dziś - korali już nie ma -_-

zdjcieq.jpg

Koral sprzedane z częćią skały (pierwotnie było jej ok 60 kg)

Cena za całość po zważeniu 25 zł kg wkawalkach 28 zł/KG

pzdr

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować postu! - w związku z pytaniami podaję nr tel. do kontaktu 694433275

Skała poprzekładana - kilka malutkich kawałków sprzedanych.

Zostały jeszcze z ryby i jeżowiec:

1. Halichoeres chrysus dorosły - 1 szt - 50 zł

2. Błazenki dorosłe 3 sztuki w tym dobrana parka skłądająca ikrę - 120 zł zestaw

3. Chromisy 3 sztuki - 50 zł zestaw

4. Garbik Chrysiptera hemicyanea - 20 zł

5. Jeżowiec Diadema setosum - 40 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłasz?

Mogę wysłać na koszt kupującego - ale słabo to widzęo tej porze roku:( - raczej nie polecam - najlepiej proszę o kontakt 694433275 - może pójdzie coś wymyśleć lepszego :(

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało +/- 30 kg kawalki przestrzenne z grotami i półki/płaskie kawałki dobre na konstrukcje - na skałach szczepki korali (niektóre sporych rozmiarów).

Skała aktualnie przełożona dozbiornika z cyrkulacją i odpieniaczem bez piachu - można przebierać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupy u Arka naprawdę warto:-) kupiłem sobie u niego kilka zwierzaków i muszę powiedzieć, że życie pierwsza klasa, wszystko w bardzo dobrej kondycji:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupy u Arka naprawdę warto:-) kupiłem sobie u niego kilka zwierzaków i muszę powiedzieć, że życie pierwsza klasa, wszystko w bardzo dobrej kondycji:-)

No newiele już tego zostało +/- 30 kg skały ze szczepkami i ślimakami - reszta rozsprzedana :)

Całą skała wstępnie zarezerwowana do piątku :) w całości - jeżeli kupujący sięrozmyśli wpiszę info:)

pzdr

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jak sie kupujacy rozmysli prosze o PW. bylbym zainteresowany zakupem 10-15kg .

pozdrawiam


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety

Cała skała sprzedana - temat do zmaknięcia

Pozdrawiam

Arek

czesc jak sie kupujacy rozmysli prosze o PW. bylbym zainteresowany zakupem 10-15kg .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.