Skocz do zawartości
piona

Piona pieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycze od szwagra kamere cyfrowa to moze zrobi sie pare porzadnych fotek.Bo ja mam tylko analogowy narazie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no narobcie tych fotek ! ! ! , bo ja jestem jeszcez ciagle pod wrazeneim tych pierwszych zdjec baniaka piony ktore byly kiedys w galeri i powiem prawde ze ciezko mi jakos uwierzyc ze tam cos ladniejszego teraz rosnie :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w morde przypekałem i wymiekam...ale sie narobiło fiufiufiu i tak cie lubie Zbychu:con poniosło mnie wczoraj za co cie przepraszam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roman Rożek :

Witam

@błazej, a widziałej kiedyś trzy sarcopthony koło siebie rosnące w trzech róznych odmianach barwnych a pod ich kapeluszami w półcieniu ,piękne discosomy , a wokoło dywan soczysto zielonej clavularii - nie widziałes i nie mogłes widzieć bo jakbys to zobaczył to nie napisałbys powyższej wypowiedzi.

Pozdrawiam Roman

tu połowa piszących to w sumie nie za wiele widziała :):) panie Romanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

o w morde przypekałem i wymiekam...ale sie narobiło fiufiufiu i tak cie lubie Zbychu:con poniosło mnie wczoraj za co cie przepraszam!!!

nie musisz przepraszac wszystko jest OK , narob tylko lepszych fotek .

pozdr....


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ...jak sie zapali HQI to cos zapodam.A w sumie to ja zamiast piona to zapodam sobie chyba Sruba:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że:

-na pierwszy rzut oka baniak wygląda na zagloniony

-takie ułożenie skały za bardzo mi się nie podoba

-nie ma w nim ani harlekina/harlekinów ani blueringa/blueringów

-akwa jest za niebieskie

-jest tam za dużo grzybów

to jest GIT :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi mam glony ale w nosie co ty piszesz:D:D:D gdzie tam są glony???????lecz ciesze sie że (takie ułożenie skały za bardzo mi sie podoba);):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tamlubię miękkasy choc ichlekką wada jest mniejsza kolorystyka. Przy takim ułożeniu skały bałbym sie że mogą gdzieś wystąpic miejsca ze słabym ruchem wody. Ale ułożenie tego typu może dla mnie być.Lubie ruch rybek więc zapodałbym tam jeszce jakieś (sam mam sporo).;)


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piona mówię że jak pierwszy raz spojrzałem na fotkę to wydał mi się dziwnie zagloniony choć wcale tak nie jest ;):):) a poprzedni post już poprawiłem ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.