Skocz do zawartości
Ewa

Babska fanaberia do łazienki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Mam taką fanaberię i potrzebuję pomocy, ponieważ i tak jestem w trakcie remontu i "niechcący" zbiłam szybę w drzwiach od łazienki. Postanowiłam zastąpić ją nową, wymiary 44x44cm, ale problem leży gdzie indziej-otóż wymyśliłam, żeby nakleić na nową szybę folię samoprzylepną z nadrukiem jakiegoś fajnego akwarium morskiego bo całą łazienkę robię w stylu morskim, koniecznie żeby tu i ówdzie przebijało niebieskie tło bo łazienka na niebiesko i ma się komponować. I tu rodzi się problem...gdzie takie coś wydrukuję w 3city-może ma ktoś pomysły albo konkretne namiary?! I problem nr 2, potrzebuję zdjęcia jakiegoś reprezentacyjnego akwarium (moje nie wchodzi w rachubę :) ) w dość dużej rozdzielczości, format wydruku ma wyjść ostatecznie j.w. Robił ktoś z Was coś podobnego? Co w ogóle sądzicie o moim pomyśle? Dzięki za wszelką pomoc...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł imho całkiem całkiem... Proponowałbym zrobić to tak:

- wejsc w posiadanie interesującego Cię zdjecia o żądanych wymiarach.

- zamowic u szklarza dwie szybki takie jak potrzebujesz ale bardzo cienkie (jakies 3-4mm)

- zdjecie wlozyc miedzy szybki

a druga strona zdjecia to moze byc jakies niebieskie tło (folia), ale to już jak chcesz.

Opcja z dwiema szybami jest o tyle dobra, ze zdjecie się nie pomarszczy, nie wyblaknie i nie zawigotnieje :)

Pozdrawiam i zycze powodzenia.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm myślałam co prawda o samoprzylepnej folii..,ale hm...musze rozważyć i taki pomysł. No i mam prośbę o namiary jeśli ktoś widział zdjęcie jakiegoś powalającego zbiornika :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest spory wybor i zdjecia sa nie male

http://www.bigfoto.com/themes/nature/underwater/


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ewa@ w firmie reklamowej/ oklejającej samochody coś takiego Ci wydrukują . No może nie w każdej ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Na białej folii, bezbarwnej itd....

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracowalem jakis czas w agencjjj ;)

jezeli chcesz lepsze refleksy z toalety wydrukuj to na foli transparetnej - (przezroczystej) jutro podam Ci namiary na tania firme z 3miasta. nie mam ich przy sobie :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr@ czekam z niecierpliwością, odwiedziłam dziś jedno miejsce ale nie drukują aż takich rozmiarów :) A może też ktoś rzuci namiary na taniego szkalarza ;)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź w przypadku Trójmiasta jest jedna:

SZKLIK - tel. 058 552 42 70 lub 508 105 111

Wg mnie dla akwarystki to on to za piwo zrobi.

PS. Gdybyś chciała akwarium 9-cio kątne, z czterema kominami, skośne, trójkątne lub inne cudo, to też Szklik :) Kurde - grosza od faceta nie dostałem, a reklamę mu robię...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schemat generalnie taki. kupujesz u szklarza szybke, biezesz ja pod pache i idziesz do agencji. tam Ci drukuja i naklejaja na nia, idzesz do domu wstawiasz szybke i masz piekne drzwi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kraszan@ -dzięki!!!

@Piotr@ cały czas czekam na namiary na tą agencję- reklamową oczywiście :)

AH... jak już zrealizuje mój pomysł to chyba Wam zdjęcia wstawię łazienki ;)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kraszan: sam facet sobie robi reklamę (patrz nowe zbiorniki Harnasia i Kwiatka, oba made by Szklik)

pozdrawiam

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj niech Ci zrobia na foli transparentnej - przezroczystej i sami nakleja -

Aby dobrze przykleic to trzeba sie troche nagimnastykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr@ dzięki,dzięki,dzięki :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta szyba to sie jak mowisz tak przypadkowo zbila.....

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak Wysoki Sądzie, znalazła się przypadkiem i z nienacka na trajektorii ruchu wahadłowego młotka i szpachelki- i tych faktów będę się trzymać! A to, że była obrzydliwa to zupełny zbieg okoliczności i nie ma związku ze sprawą...8)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wysoki sadzie, to z moja tesciowa to wypadek, poslizgnela sie i upadla na noz ... i tak 30 razy :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Tczew :

EWA jak udala sie operacja "szyba lazienka" ?

Jestem ciągle w trakcie realizacji z powodu szkarza, szklik docina od ósemki w górę, a ja nie potrzebuję pancernych drzwi :) ,co do agencji to chcą 50pln za ten wydruk i już wszystko wiem co i jak...:)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa - masz racje - nie wstawiaj takiej grubej szyby bo sie juz nigdy (jak Ci sie znudzi) przypadkowo nie stlucze.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa mam nadzieje ze sie pochwalisz jak juz bedzie gotowa ta szybka:):wink


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.